Laipni lūgti “Lauku sētā”!

Komentāri

Jau septembra pirmajā nedēļā LNT skatītāju vērtējumam tiks nodota realitātes šova “Lauku sēta” jaunā sezona. Šova skatītājus sagaida spilgtas lauku dzīves ainas, raiba vasara un spēcīgas emocijas – darba prieks, nodevība, asaras, intrigas, attiecību līkloči un uzvaras gaviles. Iepazīstieties ar šova dalībniekiem jau 4.septembrī 21:15 kanālā LNT un TVPlay!

Seriālu cienīgi piedzīvojumi

LNT gaidāmajam šovam “Lauku sēta” pieteicās teju 400 dalībnieku, no kuriem tikai 10 tika apstiprināti. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus, un piepildīt viena sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktoru no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs LNT skatītājiem tādus emociju un notikumu pilnus piedzīvojumus, kādi manīti vien labākajos seriālos. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi, piemēram, uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. LNT šova “Lauku sēta” dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, un tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstā saimniecība

””Lauku sētai” ir svarīgi ne tikai atlasīt spilgtākos no spilgtākajiem dalībniekiem, bet arī atrast piemērotu saimniecību, kur var izmitināt dalībniekus, kur ir ko darīt, kā arī, lai saimnieks būtu atraktīvs un runātīgs. Šajā saimniecībā, kur tika filmēts šovs – z/s Zaķīši, kas atrodas Amatā, tas viss bija, un bija pat pārpārēm. Saimniecībā ir truši, kazas, govis, cūka, vistas, pīles, tītari. Šova laikā saimniecībā uzradās arī divas vāveres. “Lauku sētā” bez lopu kopšanas būs arī jāveic zemes darbi, ravēšana, tiks piedzīvots siena laiks un citi darbi. “Lauku sētas” filmēšanas laikā truši tika pie jaunām mājām – būriem, tika uzbūvēts arī būris vāverēm, tika ravēts, pļauts, tīrīts un kopts. Kā teikts kādā populārā latviešu filmā – kultūra sākas ar mazmājiņu, arī šovā “Lauku sēta” tas bija viens no pirmajiem darbiem, ap kuru jau sākās spilgtas emocijas, kas izvērtās kašķos un intrigās visa šova laikā. Uzvarēt grib katrs un katrs dalībnieks piekopj savu taktiku, lai paliktu šovā. To, ka latviešiem nav emocijas, pēc šova noskatīšanās vairs teikt nevarēs neviens,” tā “Lauku sētas” producente Indra Miziša.

Azartisks vadītājs

Bez vadītāja Aleksandra Riekstiņa “Lauku sēta” nebūtu “Lauku sēta”.  A.Riekstiņš ir gatavs mesties ne tikai ideju ģenerēšanā, bet arī lēkt dīķī, jāt uz cūkas un veikt citas galvu reibinošas trakulības. Vadītāja talantu un azartu ir augstu novērtējuši ne tikai skatītāji, bet arī televīzijas profesionāļi, atzīstot viņu par spožāko zvaigzni pašmāju TV šovu vadītāju vidū. A.Riekstiņš pats izbaudījis dalību dažādos šovos un viņa mērķis – kļūt par profesionālu TV šovu vadītāju, ir piepildījies. A.Riekstiņš tagad pastāvīgi dzīvo ārpus Latvijas, taču ar lielu prieku uzņēmās šova vadītāja lomu un metās iekšā notikumu virpulī, kļūstot par “Lauku Sētas” ideju dzinuli.

Iepazīstieties ar dalībniekiem!

LNT skatītāji šovā “Lauku sēta” iepazīs Edgaru Bezšapočņikovu. Viņš ir vienkāršs lauku puisis, kurš pieradis pie kārtības, tāpēc savā vietā nenolikts darba instruments var radīt viņā neizpratni. Bet vīrietis nav arī tāds, kurš cita dēļ pārstrādāsies. Vienmēr atradīsies kāds komentārs par citu dalībnieku, tas būs īss, bet spilgts un kodolīgs komentārs. Puisis ar lauku šarmu, kas bieži vien citiem  dalībniekiem kritīs uz nerviem.
Šovā piedalīsies arī Elīna Ņikitina, kura ir skuķis ar iekšām. Viņai riebjas, ja kāds spēj viņu izkomandēt, tāpēc “Lauku sētā” noteikti būs viena no spilgtākajām dumpiniecēm. Viņa bieži izspēlē Lauku teātri.
Šovā ar iesauku Lāpsta tiks nodēvēts Zigurds Bērzkalns, kurš to ieguva vienā no saimnieka uzdotajiem darbiem – tranšejas rakšanā. Z.Bērzkalns ir ļoti strādīgs cilvēks, kurš strādā melnu muti, kamēr krīt no kājām. Pats visu laiku to arī uzsver, saucot sevi par darbaholiķi. Dalībnieki mēdza teikt, ka viņam ir vairākas sejas, bet tā tas arī ir, ja no rīta pamodīsies labā oma, tad jau pēc pāris stundām var būt par ko sakreņķējies.

Anita Šulca ir “Lauku sētas” tautasdziesmu un dainu vācele. Par katru teikumu vai vārdu viņai atradīsies pa kādai dziesmai. Iesākumā tas varbūt šķiet tīri jauki, bet jau pēc trešās dienas – neciešami. Vienmēr uzsver, cik viņa ir strādīga, cik ļoti citur viņu visi gaida, bet Latvijā – nevienam nav vajadzīga.

Sarmīte Biezuma ir lauku sieviete un viena no šova spilgtākajām dāmām, kurai kabatā pēc vārda nav jāmeklē. Sev izdevīgos brīžos mēdz izspiest pa kādai asarai, iesmiet tā, ka visa Lauku sēta nodimd. Pazīst cilvēkus – precīzi māk visus raksturot.

Egija Izkapte ir “Lauku sētas” princese – simpātiska, jauna meitene, kura mēdza pazibēt puišiem gar acīm. Dalībnieku vidū pavīdēs runas, ka Didzis uzmetis aci. Meitene ļoti pārdzīvo pāri nodarījumus, piemēram, ja sarunāts balsot par vienu dalībnieku, bet tiek nobalsots par kādu citu.

Didzis Ješķins ir “Lauku sētas” gailis, jo viņam uzmanība ir svarīgāka par jebko citu. Lauku sētā viņš liks sprunguļus daudziem, un to nerimsies darīt arī izbalsošanā. Saprot, ka spēle ir spēle un neviens nav nācis uz šovu draudzēties.

Maigonis Blūms ir ventspilnieks, lāga vīrs, kurš izdarīs visus uzdotos darbus, bet lēnām un nesteidzoties. Par sevi stāsta, ka esot baigais mačo – katrā Latvijas pilsēta pa draudzenei. Savu dzīvi nevar iedomāties bez mobilā telefona. Katru dienu staigāja gar filmēšanas grupu un lūdzas, lai iedod piezvanīt. Kam viņš zvanīja? Vai savām dāmām dažādās pilsētās?

Inese Drevinska ir klusa, vienkārša lauku sieviete, kura necieš kašķus un strīdus. Bieži izsaka dažādas spilgtas piezīmes. Uzskata sevi par ļoti strādīgu un nepieļauj domu, ka varētu būt šova sliņķe. Viņa ir sievišķis ar krampi, un daudzi dalībnieki izteiksies, ka rokas viņai esot pašas spēcīgākās visā “Lauku sētā”.

Andis Jēkabsons ir mazs cinītis, kas gāž lielu vezumu. Pats mazākais, bet ne jaunākais “Lauku sētas” dalībnieks. Viņš vienmēr būs izdomājis un uzzīmējis plānu. Andis darbu paveic perfekti un ar to iekrīt saimnieka acīs, savukārt pārējie dalībnieki viņu uzskata par lielu konkurentu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl