Laimē ielūgumus uz Kailijas Minogas koncertu!

Komentāri
Laimē ielūgumus uz Kailijas Minogas koncertu!
Foto: LETA

2. novembrī ”Arēnā Rīga” ar iespaidīgu šovu ”Kiss Me Once” atgriezīsies popmūzikas princese Kailija Minoga (Kylie Minogue). Kailija Minoga savas karjeras laikā paspējusi sadziedāties ar daudziem mūziķiem – un pat ar savu māsu Daniju Minogu. Kurš gan nezina leģendāro satikšanos ar Robiju Viljamsu? Vai karjeras sākumposma nāvīgi romantisko duetu ar Niku Keivu?

StarFM rīta šovā Zoopastā izspēlēsim 10 ielūgumus uz Kailijas Minogas koncertšovu Kiss Me Once Arēnā Rīga, turklāt 2 būs ielūgumi ar meet&greet iespēju – tas ir, laimīgais StarFM klausītājs un konkursa uzvarētājs varēs klātienē satikties ar burvīgo Kailiju Minogu!

Kas jādara, lai tiktu pie ielūgumiem?

  • Klausies radio starfm zoopastu 9:45
  • Atmini kailijas dueta partnerus
  • Norādes meklē mūsu facebook lapā!
  • Uuun… tiekamies Kailijas Minogas koncertā, Arēnā Rīga 2.novembrī.
Foto: LETA

Foto: LETA

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl