Lai izskatītos perfekti, jāzina trīs vienkārši triki! Blondīņu šova Elīnas skaistuma noslēpums

2 komentāri
Lai izskatītos perfekti, jāzina trīs vienkārši triki! Blondīņu šova Elīnas skaistuma noslēpums
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kamēr citas ”Blonde Voyage” dalībnieces uz šovu paņēmušas līdzi somas ar kosmētiku, Elīnas trumpis ir dabiskais skaistums. Sarunā ar Skaties.lv Elīna atklāj, ka, lai izskatītos perfekti, meitenei jāzina trīs triki, un neviens no tiem nav saistīts ar kosmētiku!

”Kosmētika man nepatīk. Jā, patīk sarkanas lūpas, bet tad visu laiku ir nekomfortabla sajūta – domā, vai nav vēl tas viss nogājis nost.

Nekur nevaru iziet bez lūpu spīduma, skropstu tušas un smaržām. Tas ir mans top trijnieks. Un viss,” Skaties.lv stāsta Elīna.

Vlada uz šovu paņēmusi pussomu kosmētikas! Viņas skaistuma knifiņus uzzini TE!

Ar diētām un sportu Elīna neaizraujas – meitene, kura strādā par bārmeni un viesmīli, uzskata, ka gana daudz kaloriju zaudē darbā un ir savam vecumam atbilstošā formā.

”Jā, varbūt kāda šokolāde uz auguma redzama. Bet pārāk tieva arī negribu būt. Un galvenais, ka draugam patīk, kāda esmu,” veselīgi domā izskatīgā blondīne.

Kā uzskata Elīna, lai ikdienā izskatītos perfekti, nav sevi jānoklāj ar kosmētikas kārtu vai jābadojas, vien jāievēro daži knifiņi.

”Noteikti vienmēr jābūt tīriem matiem. Man ir taukains matu tips, bet pat tad, kad esmu ļoti nogurusi, nestaigāju taukainām matu saknēm.

Otra svarīgā lieta ir ērtas kurpes. Un trešā – skaists pulkstenis vai kāda rotiņa, kas kaut ko par tevi liecina. Piemēram, es pēc horoskopa esmu zivs – man ir kaklarota ar zivtiņu,” tā Elīna.

2 komentāri