Lācis, romantika, lauztas rokas un patiesas kaislības. Jurčika mīļotās Ievas atklāts stāsts par attiecībām ”Lauku sētas” paēnā

1 komentārs
Lācis, romantika, lauztas rokas un patiesas kaislības. Jurčika mīļotās Ievas atklāts stāsts par attiecībām ”Lauku sētas” paēnā
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Šovs ”Jurčika ceļš” ir noslēdzies, un tā finālā ”Lauku sētas” uzvarētājs Juris Jakubanecs jeb Jurčiks beidzot atrādījis pasaulei savu ”lāceni” un iedvesmas avotu šovā – savu Ievu. Atklātu interviju šovā sniegusi arī pati Ieva, atklājot stāstu no savas puses. Kā meitene jutusies laikā, kamēr mīļotais bijis ”Lauku sētā” un ar kādām emocijām skatījusies šovu ekrānā?

Lācis kā uzticības garants un īpašs solījums

Kā intervijā šovam ”Jurčika ceļš” atklāj Ieva, emocijas, kuras viņā virmojušas vasarā, uzzinot, ka nupat iepazītais puisis dodas uz ‘’Lauku sētu’’, esot grūti aprakstīt. Jura paziņojums, ka viņš kā talismanu uz spēli ņems līdzi Ievas mīļo mantiņu – lielo lāci, meitenei sākumā licies nenopietns.

‘’Sākumā tam visam pat neticēju – likās, ka tas jau tikai pa jokam. Un tad viņš man tiešām paziņoja – viss, es ņemšu to lāci, man viņu vajag. Aiziet, es braukšu, darīšu un visur viņš man būs.

Es neticēju, man likās – nu, nevar tā būt, ka esmu nesen iepazinusi cilvēku un viņš gatavs manis dēļ tādas lietas darīt,’’ atceras Ieva.

‘’Lauku sētas’’ laikā viņa tikai vēl vairāk pārliecinājusies par to, ka Jura nolūki ir nopietni. Puisis atradis dažādus veidus, lai Ievu sazvanītu, lai gan zvanu daudzums bijis ierobežots.

‘’Viņš ‘’atrada’’ telefonus no izbalsotajiem, no saimniekiem, no saimnieku dēliem. Braucot traktorā, viņš man ir zvanījis. Viņš atrada veidus, kā sazināties ar mani un tiešām parādīja, ka, jā, esmu tas īstais cilvēks un viņš tiešām tur savu solījumu,’’ pārliecinājusies Ieva.

Lācis no ‘’Lauku sētas’’ atbraucis kopā ar Juri, un abu attiecības turpinājušās jau jaunā līmenī.

Daļa ”Lauku sētā” redzētā šokē

Starp citu, ne tikai Ieva devusi Jurim līdzi lāci, arī pats Jurčiks meitenei atstājis kādu īpašu lietu – savu armijas bereti. Šova laikā Ieva sūtījusi Jurim bildes, kurās mājās palikušais mazākais lācītis pozējis Jurčika dotajā beretē. Līdz ar to abi, esot šķirti, saglabājuši vienotību, ikdienā nēsājot līdzi viens otra sirdslietas.

Arī Ieva, protams, sekojusi līdzi ‘’Lauku sētas’’ sērijām. Viņa gan uzreiz uzsver, ka ”Lauku sētā” neparāda Jurčika patieso būtību.

‘’Es neteiktu, ka es iepazinu Juri caur ‘’Lauku sētu’’, jo Juris ‘’Lauku sētā’’ parādīja sevi kā ļoti lielu viltnieku. Bija lietas, ko viņš nebūtu darījis ikdienā, kā es zinu.

Pietika ar to, cik es jau biju viņu iepazinusi, lai zinātu, kas viņā darās iekšā kā cilvēkā.

Un tas, ko es redzēju pa televizoru, liela daļa mani šokēja, bet otra daļa parādīja, ka Jurī ir tas labestīgums un tā sirsnība.

Un nekad jau tās kvalitātes kā cilvēkam viņā nemainītos kaut kādas ‘’sētas’’ dēļ. Tas vienkārši ir šovs, un šovā jādara tas, kas jādara šovā,’’ spriež Ieva, gan uzsverot, ka, ja abi būtu iepazinušies pēc ‘’Lauku sētas’’, viņa visdrīzāk Jurim iedotu ‘’kurvīti’’ pēc visa tā, kā puisis parādīts ekrānā.

Romantisks pārsteigums četros no rīta

Arī dzīvē Juris esot tieši tikpat atraktīvs un smieklīgs, kā sevi parādījis ‘’Lauku sētā’’.

‘’Es varbūt cilvēkos esmu tāda klusāka, bet tad, kad mūs salaiž kopā mājās, tad visi smejas – ģimenes smejas, radinieki, draugi smejas,’’ par pāra sirsnīgo saskaņu smejas Ieva.

Juris ikdienā esot ļoti uzticams un rūpīgs. Protams, neizpaliek arī brīži, kad viss neiet kā pa sviestu un gribas vienam otru ‘’pažņaugt’’ kā animācijas seriālu varoņiem.

‘’Tā ir dzīve, tās ir attiecības, bez tā neiztiksi,’’ tā Ieva.

Jura atgriešanās mājās no ‘’Lauku sētas’’ bijis romantisks pārsteigums – četros no rīta viņš zvanījis mīļotajai, lai pienāk pie loga, kur gaidījuši abi ar lāci.

‘’Jūtos gandarīta, ka Juris ir turējis solījumu un ir izdarījis tā, kā bijām vienojušies un ir uzvarējis. Es jau kopš pirmās dienas ticēju, ka viņš uzvarēs, pat nepieļāvu domu, ka viņš varētu neuzvarēt,’’ neslēpj Ieva, kura saviem tuviniekiem esot spītīgi apgalvojusi – Juris nav izbalsojams un mājās viņš būs ne ātrāk par vasaras beigām.

‘’Es jutu savā sirdī, ka viņš būs uzvarētājs,’’ tā Ieva.

Visgrūtākā ‘’Lauku sētas’’ laikā bijusi neziņa par to, kā mīļotajam tur iet. Arī piezvanīt nevar – jāgaida zvans. Ieva centusies novirzīt domas darbā un – sagaidījusi!

”Ļoti daudz alkohola, ļoti daudz sāpes un – traumatoloģijas nodaļa.”

Jā, skatoties ‘’Lauku sētu’’, pāris nav izticis bez domstarpībām. Bijis arī kāds konflikts, pēc kura abi staigājuši lauztām rokā. Nu jau abi uz šiem notikumiem atskatās ar smaidu.

Ģimenes strīds Dobelē: mīļotā sieviete pamatīgi iekaustījusi ”Lauku sētas” Jurčiku

‘’Izrēķināšanās mums sekoja pēc informācijas trūkuma par notikušo ‘’Lauku sētā’’. Dažādām interesantām neievērotām distancēm,’’ nu jau smejoties atklāj Ieva. Šobrīd abi par skandalēšanos vien pasmejas, taču tajā brīdī bijis sāpīgi un aizvainojoši redzēt televīzijā lietas, ko pats Juris Ievai nebija pastāstījis.

Arī pašu dalībnieku komentāri un ‘’Lauku sētā’’ uzkurinātā intriga par Jura it kā izveidotajām attiecībām ar Sintiju.

Juris dievojies, ka bijis godīgs, bet ekrānā redzama cita aina – dalībnieki sačukstas par mīlas intrigu.

‘’Padomājiet paši – vai jūs noticētu?’’ jautā Ieva.

‘’Līdz ar to ļoti daudz alkohola, ļoti daudz sāpes un – traumatoloģijas nodaļa,’’ to, kā notikusi izskaidrošanās, atklāj Ieva. ‘’Man lauzta roka, viņam lauzta roka, zila acs.

Bet mājās ārstējoties, viss tika izrunāts. Laika bija daudz.’’

Īstie viens otram

Nu, kad ”Lauku sēta” laimīgi ”pārdzīvota”, abi ir saliedētāki kā jebkad un lolo lielus nākotnes plānus.

‘’Mēs uzskatām, ka esam īstie viens otram. Jo, ja mēs nebūtu īstie viens otram, mēs jau pēc ceturtās sērijas būtu aizgājuši viens uz turieni, otrs uz turieni,’’ tā pats Juris.

Jura pagātne Ievu nesatrauc – dzīvesgudrā sieviete uzskata, ka tas, kas ir bijis, lai paliek pagātnē, galvenais ir drošs skats nākotnē! Un tajā abi gatavi soļot kopā.

‘’Mums plānā ir kopīga nākotne, un mūsu plāni ir tik lieli, ka ar Latviju būtu diezgan grūti to visu realizēt. Tāpēc mēs cīnīsimies savādākā veidā un meklēsim citu ceļu uz mūsu laimīgo nākotni.

Tiešām cīnīsimies par to plānu tā, lai tie nav tikai vārdi. Savu vietiņu mēs paši gribam izsist zem šīs saules. Mēs iesim uz pilnu banku, lai mēs būtu tāds riktīgs ‘’šizo’’ pāris.

Daudzi jau saka, ka mēs neesam normāli. Tāds tādu atrod!’’ smejas Juris.

Noskaties šova ”Jurčika ceļš” finālu un uzzini vēl daudz jauna par šo skaisto pāri un viņu plāniem! Spied TE un skaties sev ērtā laikā Go3!

1 komentārs