Kuru vīrieti izvēlēties? Eglītes pārdomas iepazīšanās šova fināla priekšvakarā

11 komentāri
Kuru vīrieti izvēlēties? Eglītes pārdomas iepazīšanās šova fināla priekšvakarā
F64

Jau 17. jūnijā Līgai Eglītei jāizdara liktenīgā izvēle – jāizvēlas vienu vienīgo vīrieti, ar kuru baudīt fantastisku atpūtu smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’ un, iespējams, veidot ko vairāk. Nauris, Mairis, Gunārs, Mārtiņš vai Jānis? Fināla priekšvakarā sarunā ar Skaties.lv Līga dalās pārdomās par katru no šiem zēniem.

Finālam Līga izvēlējusies ļoti raibu kompāniju – tajā ir viens atraktīvs un runātīgs nekustamo īpašumu aģents, viens filozofiski noskaņots dzejnieks, 59 gadus vecs un sirdī neprātīgs lauksaimnieks, moderns un simpātisks ceļu būves darbinieks, kā arī humora pilns politaktīvists.

Kā neslēpj Līga, viņai fināla priekšvakarā vēl nav neviens skaidrs favorīts – katrā kaut kas simpatizē.

‘’Viss atkarīgs no tā, kā puiši uzvedīsies. Ko viņi runās, kā uztvers lietas. Jo, re, kā pēdējā randiņš viss negaidīti izvērsās – puisis mani pēkšņi pārsteidza, un pilnībā mainīju iecerēto izvēli,’’ tā Eglīte.

Katrā no finālistiem viņa redz savu odziņu.

Jānī viņai patīk puiša uzdrīkstēšanās neiet pa straumi. ‘’Mainstream pieeja dzīvei man nav interesanta,’’ tā Eglīte. Uzdrīkstēšanās un vīrišķība ir tas, kas valdzina Eglīti arī Naurī – šis finālists viņai palicis atmiņā kā vīrišķīgākais.

‘’Vizuāli vissmukākais šovakar noteikti ir dzejnieks Mairis. Viņā ir tas klasiskais skaistums. Savukārt Mārtiņš ir mūsdienīgāks,’’ spriež Eglīte, gan uzsverot, ka izskats vēl nav galvenais rādītājs. Tāpat kā vecumam nav nozīmes – par Eglīti cīnīsies vīri vecumā no 27 līdz 59!

‘’Mēs visi esam mirstīgas būtnes. Varbūt vērts aizmirst vecumu kā vērtību? Gunāram noteikti ir tādas pašas izredzes kā jaunajiem!’’ paziņo Eglīte, piebilstot, ka atraktīvā lauksaimnieka izredzes, iespējams, ir vēl lielākas, kā jaunajiem…

‘’Man būs interesanti paskatīties, kā viņi uzvedas, visi satiekoties un reaģē viens uz otru,’’ ar interesi lielo finālu gaida Eglīte. Meitene fināla priekšvakarā jūtas mierīga un spriež – nemierīgiem drīzāk vajadzētu būt zēniem, ne viņai.

‘’Lai jau vīrieši pacīnās! Domāju, ka tas prasa nervu izturību – viņiem, ne man. Bet tas vien, ka viņi atnākuši uz šovu, liecina, ka viņi uzdrīkstas vairāk, nekā citi,’’ visiem puišiem, kuri piedalījās ‘’Piecērt Eglītei!’’ paldies saka Līga. Viņa, lai sagatavotos finālam, dosies uz skaistuma kopšanas salonu, un cer, ka arī vīri būs pienācīgi saposušies.

‘’Plusi noteikti būs tiem vīriešiem, kuri uz tikšanos atnāks uzvalkā. Bet lielākā stila kļūda, ko, manuprāt, vīrietis var pieļaut, nākot uz randiņu, ir uzvilkt kepona tipa cepuri ar nagu uz aizmuguri.

Manuprāt, tas ir domāšanas veids, kad cilvēks mēģina būt sociāli maznozīmīgāks,’’ spriež Eglīte.

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte devās uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tikās ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvināja īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicināja uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.