Kurš uzvarēs? Pieci Latvijas brīvie vīrieši gatavi fināla cīņai par Eglītes sirdi

7 komentāri
Kurš uzvarēs? Pieci Latvijas brīvie vīrieši gatavi fināla cīņai par Eglītes sirdi
F64

Beigusies piecu pirmo randiņu sērija ”Piecērt Eglītei!” ietvaros, un no Latvijas brīvajiem vīriešiem Līga Eglīte izvēlējusies piecus sev simpātiskākos. Kuram ir lielākās izredzes finālā?

Pirmā randiņa favorīts ir  nekustamo īpašumu aģents un fotogrāfs Nauris no Rīgas. Nauris Eglīti apbūra ar atraktivitāti un sirsnību, un par šo puisi šovā īkšķus tur arī ”Lauku sētas” saimniece Anita.

Pats Nauris uz šovu devies kā uz avantūru, un tā ietvaros lieliski pavadījis laiku. ”Jūtu, ka mēs ar Eglīti noteikti varētu būt labi draugi – mums ir viegli sarunāties un ir līdzīga humora izjūta,” tā Nauris, neslēpjot, ka meitene dzīvē šķiet ļoti jauks cilvēks.

Otrā raidījuma labākais ir Mairis Daiļais Liepiņš, kurš ikdienā rosās kā pārdošanās speciālists, bet viņa sirdslieta ir dzeja un fotografēšana.

Mairi šovbiznesa draugi jau būs kaut kur redzējuši – pirms diviem gadiem Mairis jau meklēja mīlestību citā Skaties.lv šovā – ”Mīlas kruīzs”. Nesen Maira dzīve apmetusi kūleni un puisis sapratis, – jāriskē vēlreiz, jo, kas neriskē, tas nevinnē! Un Mairim izdevās – Eglīte izvēlējās viņa neparasto personību, iedodot ”kurvīti” atraktīvajiem un šarmantajiem Kristapam un Krišjānim.

Trešās sērijas uzvarētājs ir apliecinājums tam, ka gadu starpība attiecībās mūsdienās vairs nekādu lomu nespēlē! Sērijā triumfēja par Eglīti 34 gadus vecākais lauksaimnieks Gunārs no Balviem.

Gunārs jau kaļ plānus abu tālākai nākotnei un Līga neslēpj – Gunāra šarms viņu apbūris. Finālā viņš ies uz visu banku! Vai izdosies?

Ceturtajā randiņā Eglīte izvēlējās simpātisko rīdzinieku Mārtiņu. Kā vēlāk izrādījās – izvēle ir ļoti pareiza, jo par abiem pārējiem randiņa dalībniekiem pēc tikšanās atklājās neglītas lietas – lasi TE!

Mārtiņam ir 30, un viņš ikdienā strādā ceļu būvē. Spēlei viņu pieteicis brālis. Mārtiņš uz spēli ieradies kā uz piedzīvojumu, bet neslēpj, ka ne tikai piedzīvojums viņu interesē – arī pati Līga simpatizējot.

Piektajā ”Piecērt Eglītei!” randiņā Eglīte negaidīti izvēlējās Jāni, kurš, pretēji visiem pirmo randiņu kanoniem, tikšanās laikā ļāvās aktīvām politiskām diskusijām. Kā izrādās, Eglītes vājība ir dzejnieki.

Kā domā tu – kurš Eglītei ir ir vispiemērotākais?

Aptauja

Kuru jāizvēlas Eglītei?

Nepalaid garām! ”Piecērt Eglītei!” lielais fināls jau trešdien, 17. jūnijā!