2 komentāri

Spēlējas ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Neparastu aktivitāti šova Precos ar svešinieku iepriekšpēdējā sērijā pēc psihoterapeites aicinājuma īsteno Raimonds un Zaiga.

Pārim dots uzdevums – pēc plaukstu sasišanas signāla viņiem jādodas pretim vienam otram – tik tuvu, cik šajā brīdī otru cilvēku gribētu redzēt.

Kurš spēra platāko soli, skaties video!

TOP komentāri

 • Kurmis
  +2 +2 0

  Kurmis

  Miilie juus esat tik jauki! Mazliet pacensaties un viss buus labi! Juus esat saskaniigaakais paaris!
 • Kurmene
  +1 +1 0

  Kurmene

  Vīrs! Pats Dievs Jūs salicis kopā! Neļauj, lai cilvēki no malas izjauktu Jūsu attiecības! Jūs radīti viens otram! Nevajag nobīties no atbildības. Sieva priekš dzīves ideāla!!! Pieslīpēsieties viens otram kopdzīves laikā! Tikai par visu lēnprātīgi vienmēr vajag izrunāties savā starpā! Tikai neklausiet , citu domas, bet savā sirds balsī. Dievs var citu tik labu iespēju nedot , un tad būs dzīvē maldu maldi un bēdas. Tas no pieredzes un daudzu pāru kļūdām pierādījies!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl