Kurš kuru pievīlis? Gunāram cita versija par šķiršanos no Eglītes

40 komentāri
Kurš kuru pievīlis? Gunāram cita versija par šķiršanos no Eglītes
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Vasaras iepazīšanās šova ”Piecērt Eglītei!” galvenā zvaigzne Līga Eglīte atklājusi, ka daudzsološi uzsāktais mīlasstāsts ar Gunāru no Balviem tomēr izplēnējis, un abi vairs nesazinās. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs iezīmē citu ainu – viņš joprojām mēģinot sazvanīt Līgu, taču skaistule vairs neceļ klausuli.

Līga Skaties.lv atklājusi, ka abu attiecības izplēnējušas attāluma dēļ – viņa tā arī nav pieņēmusi Gunāra aicinājumu ierasties Balvos, un nu jau labu laiku abi pārstājuši sazināties. Līgas versiju lasi TE!

Gunārs neslēpj, ka tikai no Skaties.lv uzzinājis to, ka ar Līgu viss beidzies, un ir mazā neizpratnē. Saimnieks atklāj, ka turpina zvanīt Līgai. Ja iepriekš abus vienoja garas telefonsarunas, nu Līga vairs neceļot klausuli.

”Es nezinu, ko Līga domā. Pēdējās reizes, kad esmu viņai zvanījis, viņa nav atbildējusi. Tā pagaidām viss palicis. Būs jānosūta viņai īsziņa, redzēs, ko atbildēs,” neizpratnē par Līgas klusēšanu ir Gunārs.

Tiesa, saimnieks īpaši nepārdzīvojot – ja Līga tā izlēmusi, pati vien lai nožēlo! Gunāra prāts šobrīd aizklejojis uz augstākiem apvāršņiem, mīlas intrigām tajā šobrīd nav vietas.

”Par Līgu es neskumstu nemaz. Man čemodānā sapakotas pirmās nepieciešamības mantas, gaidu ierodamies kosmosa kuģi.

Tieši nedēļu atpakaļ tuvumā redzēju citplanētiešu kuģi. Kāda kilometra attālumā, koka galotņu augstumā.

Ilgi tas stāvēja nekustīgi, izstarojot spoži baltu, kristālisku gaismu. Domāju, ka viņiem interesē mani meteorīti, kas man pagalmā stāv.

Atradu tos uz savas zemes, taisot lielos akmens dārzus, biju atstiepis uz pagalmu, tikai pēc tam sapratu, kas tas ir,” par lietām, ka viņam šobrīd daudz svarīgākas par Eglīti, pastāsta Gunārs.

Saimnieks cer drīzumā paviesoties pie citplanētiešiem. Ja Līga turpinās viņu ignorēt, skaistulei visdrīzāk ies secen arī stāsts par saimnieka pieredzi starp planētām – lūgties meiteni Gunārs neies.