Kukuļņemšanā apsūdzēto Sergeju Safronovu ”Ekstrasensu cīņās” nomainīs Iļja Larionovs

0 Komentāru
Kukuļņemšanā apsūdzēto Sergeju Safronovu ”Ekstrasensu cīņās” nomainīs Iļja Larionovs
INSTAGRAM

Septembra beigās Krievijas TV ekrānos būs vērojama jaunākā šova ”Ekstrasensu cīņas” sezona. Pagājušajā sezonā iluzionists Sergejs Safronovs tika atbrīvots no šova vadītāja pienākumiem, jo viena no pretendentēm apsūdzēja viņu kukuļņemšanā un telekanālam ТНТ atskaņoja vairākus audio ierakstus no savām un Sergeja sarunām.

Pēc atbrīvošanas no amata Sergejs drīz vien publiski paziņoja, ka cīnās ar audzēju. Ir veikta operācija un iziets ķīmijterapijas kurss.

Šova ”Ekstrasensu cīņas” vadītājs Sergejs Safronovs pieķerts kukuļņemšanā un atlaists

”Parapsiholoģe par saviem vārdiem atbildēs tiesā.” Safronovs komentē atlaišanu no ”Ekstrasensu cīņām”

Mistiskās pasaules skeptiķis vairākas intervijās uzsvēris, ka ”Ekstrasensu cīņas” vada kopš pirmsākumiem un neviens visu šo sezonu laikā nav pateicis, ka viņā attīstās nāvējoša slimība.

Telekanāls Sergeju izlēmis aizvietot ar citu slavenu skeptiķi, populāru iluzionistu, kuru dēvē par ”uzmanības karali” – Iļju Larionovu. Iluzionists vēlas atmaskot viltvāržus.

””Ekstrasensu cīņas” ir apbrīnojams projekts, bet ne visi ir gatavi ticēt ekstrasensiem. Tas ir lieliski! Ziniet, Salvadors Dali uzrakstīja divas autobiogrāfijas un abas bija pretrunā viena otrai, tāpat kā skeptiķu un magu tikšanās,” tā Iļja Krievijas presei.

Slavenība ir vērojusi vairākus raidījumus un arī viņam, kurš vienmēr pamana sīkākās detaļas, ne vienmēr uzreiz izdevās noteikt, kuram patiesi piemīt pārdabiskas spējas, bet kurš izmanto ilūziju un psiholoģiju.

”Jau ir nofilmēti pirmie raidījumi. Viens no dalībniekiem cilvēku automašīnas bagāžniekā atradīs trīs reizes. Man viņu gribējās apskaut aiz pārsteiguma un apbrīnas, kaut gan mans uzdevums bija novest viņu pareizā ceļa,” atklāj Iļja.

”Ekstrasensu cīņas” telekanāla ”ТНТ” ekrānos atgriežas jau 25. septembrī.

”Parapsiholoģe par saviem vārdiem atbildēs tiesā.” Safronovs komentē atlaišanu no ”Ekstrasensu cīņām”

0 Komentāru