Krauze bijis arī izvadītājs bērēs

Pievienot komentāru
Krauze bijis arī izvadītājs bērēs
TV3 publicitātes foto

TV3 šovu seja, humorists, pasākumu vadītājs Valters Krauze ir vadījis ne tikai kāzas un balles. ”Divās bērēs esmu bijis cilvēkus izvadīt,” atzīst Krauze intervijā modes māksliniekam Dāvidam žurnālā Kas Jauns.

Valters Krauze, kurš šonedēļ savu gatavošanas prasmi demonstrēs raidījumā Garšas mednieki, sarunā ar Dāvidu atzīst, ka ar humora izjūtu viņam ir švaki. ”Zini, kas mani visvairāk ”besī”? Nu tev, piemēram, ko saka sievietes, kad pasūta apģērbu? Lai tu uztaisi kaut ko skaistu, vai ne? Nu ne jau kaut ko bezgaumīgu. Un man tāpat. Klients līdz – zināt, māksliniek, mēs gribētu kaut kādu vieglu humoriņu… Bet tas taču ir pats par sevi saprotams! Ko tad vēl varētu no manis gaidīt? Ka tagad darīsim, lai būtu bēdīgi, garlaicīgi, neinteresanti un pretīgi? Nu nē taču!

Bet, starp citu, es ne tikai balles un kāzas esmu vadījis. Divās bērēs esmu bijis cilvēkus izvadīt. Viens bija māsu Andas un Kristīnes Zadovsku tētis, kuru es ļoti labi pazinu. Otrā reizē mani cilvēki vienkārši sarunāja. Gribēja nepadarīt bēres par milzīgu traģēdiju. Protams, ne jau ar jokiem un smiekliem, bet tā normālā, raitā, brīvā valodā izstāstīt cilvēka dzīves gājumu,” atklāj Krauze.

Nemitīga būšana pasākumos var emocionāli izsmelt, bet Valteram ir sava recepte. ”Viens dzer vīnu, otrs iet mežā izkliegties,” teic Valters, kurš dzīvē īsteno no katra pa drusciņai. ”Man gan vienam patīk būt, gan draugu kompānijā. Pirms divām nedēļām vienurīt pamodos un nebija ko darīt. Aizbraucu uz Lietuvas IKEA. Man bija skaista, ļoti piepildīta diena. Atbraucu atpakaļ, un man bija jauna vāze, galdauts un simt ideju, kā varbūt izremontēt istabu,” atklāj Valters.

Jautāts, ko šovasar foršu piedzīvojis, Valters atklāj, ka patīkams piedzīvojums bija TV3 šova Garšas mednieki raidījuma filmēšana. ”Bijām Cēsīs, Kārsavā, Ogrē un manā dzimtajā Madonā. Man bija lieliska kompānija, iepazinos ar daudz jauniem cilvēkiem. Un tā ir tā galvenā svētība. Visi jūs pazīstat Elitu Patmalnieci, ar viņu vienmēr ir jautri. Vēl man bija izveidojies maldīgs priekšstats, ka Una Ulme ir ”caca”, bet izrādās, nemaz nav ”caca”, tur viss ir kārtībā. Biju priecīgs iepazīties ar aktieri Kristapu Rasimu. Tās četras dienas bija lieliskas,” sarunā ar Dāvidu atceras Valters Krauze.

Skaties šova Garšas mednieki jaunāko sēriju jau šovakar plkst. 20.20 TV3 un TVPlay!