Krāšņākais dekoltē ”Eirovīzijas” atlases finālā – Katrīna Dimanta gatava uzvarai pikantā kāzu kleitā

0 Komentāru
Krāšņākais dekoltē ”Eirovīzijas” atlases finālā – Katrīna Dimanta gatava uzvarai pikantā kāzu kleitā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Par 2020. gada Latvijas ”Eirovīzijas” atlases iespaidīgākā tērpa īpašnieci viennozīmīgi var dēvēt Katrīnu Dimantu. Viņa uz skatuves kāps efektīgā kāzu kleitā ar dziļu šķēlumu dekoltē zonā. Un šogad viņa gatava uzvarai!

”Es jūtos tā, it kā man šodien būtu kāzas,” sarunā ar Skaties.lv pirms uzstāšanās sajūsmināta stāsta Katrīna.

Un tāda bijusi arī ideja – stilizēts kāzu tērps. ”Līga Banga, tērpa dizainere, uzķēra manu ideju, un es jūtu – ir! Es jūtos ļoti labi un priecīgi!” tā dziedātāja.

Viņa savulaik jau kāpusi uz ”Eirovīzijas” skatuves grupas ”Aarzemnieki” sastāvā, un toreiz mākslinieki saņēma pamatīgu kritiku par neizteiksmīgajiem tērpiem. Šogad tas Katrīnai noteikti nedraud!

”Tad man bija galīgi maz gadu un nesapratu vēl, kas ir skatuve. Tagad viss ir citādi – man ir ambīcijas! Jo kāda jēga piedalīties konkursā, ja nevar vinnēt? Tērps ir, pie priekšnesuma ir piedomāts. Esmu gatava uzvarēt!” pārliecības pilna ir Katrīna.

Un, ja viņa aizbrauks uz Roterdamu, šovs būs! Katrīnai padomā gājiens Marijas Naumovas stilā ar izģērbšanos. ”Ideja ir sākumā kāpt uz skatuves tādā kā rītakleitā, ko vienā brīdī norauj un ir – ”wow”!” ieplānojusi dziedātāja.

0 Komentāru