‘’Kopdzīve pirms kāzām ir netīra un necienīga!’’ Eglīte atklāj savus stingros principus

Simpātiskā Līga Eglīte pēc šova ”Piecērt Eglītei!” kaislībām joprojām ir brīva sieviete un neslēpj – viņa ir vīra meklējumos. Kā Skaties.lv atklāj Eglīte, nenopietnas attiecības un netīra kopdzīve viņu neinteresē – sievietei ir stingri principi, ja runājam par attiecībām pirms kāzām!

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Girts

  Girts

  ja tai gan galva sakapis izskatas sausmigi iedomiga un kas to lai zin kads nabadzins lidz kazam nogaidis un vel izradisies ka eglite nemaz kartigi iedot nemak un i nemaz negrib vot bus iekritis verdziba
 • ibis

  ibis

  Ka tur latvju dainas teikts ,nemies meitin kamer jauna veca busi,nedabusi! Vai ta otra atzina, Kas ne ...sis,tas nenesis to rozu kroni debesis! Tik vajag vairak tos baloninus....
 • Aaa

  Aaa

  Kā tik seksīga sieviete vel ir brīva? Es labprāt ņemtu viņas par sievu.
 • azalea

  azalea

  Nu kurš tad jaunībā nav smuks un glauns? Nevar tak neēdot picu pateikt, ka tā ir garšīga.
 • Kitty

  Kitty

  Kopdzīve pirms laulībām, bet ne fiziskās attiecības pirms laulībām? Interesanti, kur tad ir robeža,ka viens netīrs, nepieņemams, bet otrs gan cienījami un viss OK.
  Tie, kas te brēc par frigiditāti un izmēģināšanu - jūs laikam nesaprotiet, kas ir kopdzīve, par fiziskajām attiecībām viņa neko neteica. Kas nozīmē, ka jaunava viņa arī nav, ko var manīt gan uzvedībā, gan foto ar rokām uz ceļgala.
  • hju

   hju

   nu ja ir variants kā Tu saki, tad kā parasta kopdzīve bez seksa var būt netīra? Tad vispār absurds sanāk.
   • Kitty

    Kitty

    Nu, kopdzīve var būt ar vai bez fiziskām attiecībām, tāpat kā fiziskās attiecības var būt ar vai bez kopdzīves, pat ar vai bez jebkādām citām (garīgākām) attiecībām, pat bez iepazīšanās.
    No Eglītes teksta saprotams, ka viņai nesimpatizē tieši kopdzīve, ar ko tā sliktāka par fiziskajām attiecībām bez kopdzīves viņa neskaidro,vai viņa iedomājas par kopdzīves bez seksa iespējamību var tikai minēt un viņas attieksmi pret tādu tāpat.
 • Янис

  Янис

  Un pēc tam atklājas ka viņa ir frigīda! I kur tādu baļkēnu likt?
 • TAS, KURA DESU TU ĒDI

  TAS, KURA DESU TU ĒDI

  Brīnos, par cilvēkiem, kas runā par demagoģiju 😂🤦🏿‍♂️ tad, kad mana desa Tev bija mutē, tu runāji citu dziesmu, bet pareizi jau sāka, ka tie, kuri visnetirakie, visskaļāk bļauj, piemēram nabagi, par naudu, Maukas, par precībām, deputāti par godīgumu... Tās ir tās īpašības, kuras nevar noslēpt, jo psiholoģija runaa savu... P. S. Eglīte ir mēle no sākumu sākumiem viņai ir 35 gadi, nevis, kā pasniedz 25... A skaties Lv reitingu dēļ gatavi pat gliemeži interveet... Luuzeru bars 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 • Mārels

  Mārels

  Tas šovs vispār nabaga sievietei sajaucis galvu. Viņa tiešām domā, ka ir ļoti iekārojama. Ja tāda būtu, tad sen jau būtu attiecībās un nevajadzētu publiski meklēt vīru. Ar šādiem viduslaiku spriedelējumiem vispār nevienam nebūs interesanta. Varbūt vienīgi kādiem kristīgiem fanātiķiem.
 • S
 • Varis Pelēkais

  Varis Pelēkais

  Ļoti normāls uzskats. Pilnīgi piekrītu. Tas, ka visi tagad dzīvo tā, it kā Dieva likumu vairs nebūtu, nenozīmē , ka tas ir pareizi. Es negribu sievu, kas pa visām gultām gulējusi. Un pats arī tā nedaru.
  • Juris zaģanais

   Juris zaģanais

   Kāds Dieva likums. Parādi, kur Odins ir teicis, ka nevar kopā dzīvot pirms precībām?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!