‘’Kopdzīve pirms kāzām ir netīra un necienīga!’’ Eglīte atklāj savus stingros principus

22 komentāri
‘’Kopdzīve pirms kāzām ir netīra un necienīga!’’ Eglīte atklāj savus stingros principus
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Simpātiskā Līga Eglīte pēc šova ”Piecērt Eglītei!” kaislībām joprojām ir brīva sieviete un neslēpj – viņa ir vīra meklējumos. Kā Skaties.lv atklāj Eglīte, nenopietnas attiecības un netīra kopdzīve viņu neinteresē – sievietei ir stingri principi, ja runājam par attiecībām pirms kāzām!

Līgai tā arī neizdevās izveidot attiecības ”Piecērt Eglītei!” ietvaros. Kā beidzās viņas stāsts ar Gunāru, lasi TE!

Sarunā ar Skaties.lv Līga uzsver, ka joprojām ir neprecēta, bet, jautāta par to, vai tas nozīmē, ka arī brīva, neslēpj neizpratni. Kā izrādās, Līgai tāds attiecību statuss kā kopdzīve bez precēšanās, nemaz nešķiet pieņemams!

‘’Cilvēki mūsdienās domā, ka kopdzīve ir normāla lieta. Es uzskatu tā – ar kopdzīvi nelepojas! Kopdzīve bez precēšanās – tā ir nekārtīga dzīve. Tas nav nekas pagodinošs,’’ savus uzskatus paziņo Eglīte.

Taču, pavērojot, kā mūsdienās dzīvo daudzi pāri, Eglītei nākas izdarīt skumjus secinājumus.

‘’Sabiedrības prasības kļuvušas ļoti zemas. Pēc netīras kopdzīves mūsdienās ir liels pieprasījums,’’ skarba ir Eglīte.

Viņa pati ir kategoriski pret kopdzīvi līdz kāzām.

‘’Jā, uzskatu, ka nedzīvot kopā līdz kāzām ir pareizi. Protams, ir reti izņēmumi, kad kopdzīvi uzsāk īsi pirms precēšanās. Manuprāt, kopdzīve ir attiecību pārbaude pirms kāzām, un ir necienīgi šo periodu ievilkt daudzu gadu garumā, kā daudzi to dara,’’ skaidro Eglīte.

Jautāta, vai pati tiešām nav nekad dzīvojusi kopā ar kādu zēnu, Eglīte atbild dzīvesgudri. ‘’Dzīvē gadās pieļaut dažādas kļūdas. Taču šobrīd man ir savas prasības un principi,’’ kopdzīvi pirms kāzām neatbalsta šovu zvaigzne.

Bet ko, ja puisi biedē šāda pieeja un uzreiz mesties nopietnās attiecībās viņš nav gatavs? Lai netērē laiku, rakstot Līgai!

‘’Nenopietnas attiecības man nav aktuālas. Man vajadzīgs potenciāls precinieks,’’ neslēpj Līga.