Komentāri

Šova Precos ar svešinieku dalībnieku ikdienu bagātina arī viesu uzņemšana. Zani un Ulvi viņu jaunajā dzīvoklī apciemo Zanes māsas draugs Igors. Būdams citas mentalitātes, viņš namatēvu apber ar jautājumiem, kas liek mulst.

Igora vērtējumam nepaliek nepamanīts Zanes vīra trenētais augums, tādēļ viņu ieinteresē Ulvja attieksme pret steroīdiem. ”Tā ir katra cilvēka izvēle, katrs dara, kā grib, dzīvo, kā grib,” atbild Ulvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr Zane nodevusies maltītes gatavošanai, Igors kā no lielgabala izšauj vairākus intīmas dabas jautājumus. Viņš interesējas, vai Ulvis sniedz Zanei materiālu atbalstu. ”Nav tā, ka es maksāju vai viņa maksā. To visu mēs sarunājam,” Ulvis akcentē kopīgā budžeta sadalīšanu. Igora nākamais jautājums ir vēl tiešāk – Vai tev patīk Zane? ”Simpātiska meitene, par to neviens nešaubās,” saka Ulvis un norāda, ka sirsniņā tomēr nav iekritusi.

Ulvja atbildi uz jautājumu, kādēļ viņš domā, ka vegāniem nevar dzimt normāli bērni, skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl