Ko tauta domā par nevainības zaudēšanu?

Komentāri

Piektdienas raidījumā, kas sarunu šovam Sokolovs par seksu bija jau sestais, galvenā tēma – sievietes un viņu pirmā seksuālā pieredze. Kā jau ierasts, sērijas sākumā tā vadītājs devās noskaidrot tautas viedokli par attiecīgo tematu.

Izņemot vienu sievieti, kura uzskatīja, ka sekss pirms kāzām (viņa nosauca arī vecumu. Viņasprāt, nevainība būtu jāzaudē 25 gadu vecumā) nav vēlams, gandrīz visiem pārējiem uzskats bija, ka jauniešiem pirmajai seksuālajai pieredzei vajadzētu būt 16, 17 gadu vecumā. Tika arī uzsvērts, ka meiteņu kontekstā vīrietim pirmajā reizē noteikti vajadzētu būt vecākam, ņemot vērā daiļā dzimuma ātrāku attīstīšanos gan morāli, gan fiziski.

Taču pārsvarā valdīja viedoklis, ka to var darīt, kad vien vēlas, abiem tikai jājūtas gataviem tam. Plašāk skaties video materiālā, pirms tam aizpildot aptauju un padaloties ar savu pieredzi.

Cik gadu Tev bija, kad zaudēji nevainību?

Rezultāti:
3%

Mazāk par 12 gadiem

14%

12-15 gadu

23%

16-18 gadu

21%

19-21 gads

10%

Vairāk par 21 gadu

29%

Esmu joprojām nevainīgs/-a

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl