Kinologs: nekad nedrīkst atstāt bērnu vienatnē ar suni

Komentāri

Nereti suns ienāk ģimenē, kurā ir mazs bērns. Kādu suni labāk izvēlēties un ko darīt, lai suns labāk iejustos un nejauši neizdarītu pāri mazajam – raidījumā Suns meklē mājas stāsta kinologs Valdis Reinbergs.

Kinologs iesaka izvēlēties mierīgu, lēnu un labsirdīgu suni. Suņi, kas ir aktīvi un enerģiski savas neuzmanības dēļ var bērnu nejauši apgāzt, tāpēc pastāv zināms risks, ka bērns krītot var sasisties. Arī lecot suns var nejauši saskrāpēt bērnu. Kinologs norāda, ka sunim ir jābūt ļoti lielam respektam pret cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sunim pret bērnu ir jāizturas ar vislielāko respektu un tuvoties tas bērnam drīkst tikai ar saimnieka atļauju,” norāda kinologs, un aicina vienmēr ievērot vienu likum – nekad neatstāt bērnus vienus pašus ar suni, pat uz īsi brīdi. Viņš atklāj, ka situācijas var būt visdažādākās – suns spēlējoties var nejauši apgāzt bērnu. Bērnam var no rokas izkrist cepums un suns to var uzskatīt par savu barību un kļūt agresīvs, ja bērns to mēģinās atgūt.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl