Kāzas atceltas! Alkohola atkarības dēļ šķīries ”Patiesības spoguļa” kolorītākais pāris

21 komentārs
Kāzas atceltas! Alkohola atkarības dēļ šķīries ”Patiesības spoguļa” kolorītākais pāris
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Patiesības spoguļa” fanu siltā atmiņā palikusi mutīgā Līga un viņas mīļotais Normunds. Lai arī spēles ietvaros abiem izdevās glābt attiecības un Normunds deva solījumu vairs nebrāļoties ar “zaļo pūķi”, diemžēl tas nav izdevies. Kā Skaties.lv atklāj Līga, pēc Līgosvētkiem abi izšķīrušies.

Līga un Normunds, startējot ”Patiesības spogulī”, vēlējās uzlabot fizisko formu un tikt galā ar Normunda alkohola atkarību.

Šova izskaņā likās, ka tas izdevies – Normunds nosolījās nepieskarties alkoholam un jau šovasar precēt Līgu. SĒRIJU SKATIES ŠEIT!

Nu Līga atklāj Skaties.lv – uzreiz pēc Jāņiem viņa Normundu izlikusi aiz durvīm.

”Es nedzīvošu ar dzērāju! Tā apņemšanās nelietot alkoholu Normundam bija vien tik ilgi, kamēr atbrauca mājās no šova,” skumji nosmejas Līga.

Kā Skaties.lv atklāj Līga, Normunds sācis brāļoties ar “zaļo pūķi” jau uzreiz pēc šova, bet Jāņos Līgas mērs bijis pilns. Lai arī Normunds joprojām cerot, Līga uzsver, ka viss ir beidzies – trešās iespējas vīrietim vairs nebūs.

ŠOVA LAIKĀ NORMUNDS NOSAUCA LĪGU PAR DURU UN AIZBĒGA! LASI ŠEIT!

”Ilgi nevarēju izšķirties, bet, kad tās durvis esmu aiztaisījusi, tās ir aizcirstas līdz galam. Normundam nav nekādu cerību atkal iekarot manu sirdi,” tā Līga.

Foto: pāris šovā un pēc tā

Sieviete nu palikusi viena ar visām rūpēm par abu kopējo atvasīti, taču Līga nebēdā. Liels palīgs viņai ir 16 gadus vecais dēls Niklāvs, kurš palīdz tikt ar visu galā.

Dalība ”Patiesības spogulī” gan pārim noteikti nav bijusi veltīga. Vismaz Līgai tā ir lieti noderējusi – sieviete turpina ievērot ”Vitalitātes akadēmijā” apgūtos veselīga dzīvesveida pamatprincipus, mājās vingro un lepojas ar to, ka svarā nav pieņēmusies.

Tagad Līga apņēmusies kādu laiku padzīvot sev un bērniem.

“Nevajag man nevienu! Man ir alerģija pret večiem,” smejas atraktīvā šova dalībniece.

Foto: pārīša gaitas šovā

TOP komentāri

 • J
  +18 +18 0

  J

  Latvijā 80% vīriešu jau ir alkoholiķi, arī jaunie, un tas ir skumji. Ne bērniņš, ne forša sieviete neiztur konkurenci ar pudeli.
 • Anda
  +16 +16 0

  Anda

  Līga tiešām bija vislabākā spēles dalībniece - tik forša un dzīvespriecīga! Lai veicas, Tu esi forša, Tev dzērāju nevajag!
 • Lapa
  +15 +15 0

  Lapa

  Sen zināma patiesība, ka alkoholiķi nemainās! Pareizi darīji, Līga, ka aizgāji, tagad Tava dzīve ies tikai uz augšu!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl