”Katrs izvēlas savu veidu, kā just un uztvert mīlestību.” Mīlas šova Andris jau piecus gadus ir brīvs vīrietis

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Katrs izvēlas savu veidu, kā just un uztvert mīlestību.” Mīlas šova Andris jau piecus gadus ir brīvs vīrietis
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc dalības šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” ir pagājuši vairāki mēneši, un Andrim tā arī nav izdevies atrast mīļoto sievieti. Andris dievina tautas dejas un ir gatavs izdancināt dāmas,  jaunais vīrietis ir “slēptais romantiķis”, kuru tikai mazliet jāpaskubina, lai viņš izrādītu savas sieviešu “aplidošanas” prasmes.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Andris paziņo, ka nopietnas attiecības viņam nav bijušas jau piecus gadus.

”Bez drāmas, bez intrigām, bez skaudības.” Mīlas šova Dana un viņas ”māsas” turpina pārsteigt ar kailumu

No toksiskām attiecībām līdz harmoniskai mīlestībai! Dziedniece Agnese Ziediņa atklāj, kā iemantojusi sirdsmieru ar mīlas šova Jāni

Ar meitenēm jaunais vīrietis mēdz iepazīties gan ballītēs, izmantojot iepazīšanās aplikācijas, gan profesionālā ceļā.

”Attiecību neesamība dzīvē ir gan neveiksme, gan veiksme. Kad esmu viens, varu veltīt laiku sev un pilnveidoties, kā cilvēks un profesionālis. Atliek arī daudz brīvi brīži draugiem un ģimenei,” tā Andris.

Vīrietis nenoliedz, viņam ir bijuši vienas nakts sakari, bet tas nav tas, ar ko viņš savā dzīvē lepojas un vēlas atcerēties vai daudz runāt.

”Intimitātei attiecībās ir ļoti liela loma, tā ir ķermeņu informācija, ar kuru ar visiem nedalās. Un šāda ķermeņu valodas apmaiņa ir būtiska veiksmīgām attiecībām. Mūsdienās daudzi dzenas pēc īstermiņa baudas un mērķiem, līdzīgi tas ir arī ar seksu, kad lielākajai daļai nav vēlmes dibināt nopietnas un pilnvērtīgas attiecības, bet pietiek ar īstermiņa baudu,” skaidro Andris.

Šova dalībnieks saprot, ka vientulībai ir vēlme ”saēst” cilvēku no iekšienes, lai tā nenotiktu, ir jākomunicē ar apkārtējiem. Ir būtiski, lai kāds ir līdzās un sniedz atbalstošu plecu. Ir arī jāiemācās ieklausīties sevī, tad vientulība neliksies kā šķērslis.

Andrim patīk sievietes, kuras rūpējas par vizuālo izskatu, kuras ”ceļ uz augšu” un atbalsta partneri, ir mērķtiecīgas, aktīvas un ar humora izjūtu.

”Liene nebija mans ideāls.” Mīlas šova Mairis uzskata, ka uzreiz jāizjūt simpātijas un pacilājums, lai rastos interese – iekarot sievieti

Jaunais vīrietis sev līdzās nevēlas redzēt dāmu, kura ir vulgāra, skaļa, ar izteiktu uzmanības trūkumu.

”Uzskatu, ka mīlestībai ir dažādas fāzes – un katrā fāzē izjūtas ir pavisam citādas. Un katram mīlestība izpaužas citādāk, iespējams, kādam tas ir stāsts, kā varam lasīt pasakās. Varbūt kādam mīlestība ir kā rāda drāmās! Katrs izvēlas savu veidu, kā vēlas mīlēt un uztvert mīlestību. Es sevi uzskatu par “slēpto romantiķi”, man ir daudz idejas, bet kautrējos izrādīt romantisko pusi,” smaida Andris.

Brīvajā laikā Andris ir aktīvs, viņš skrien, nodarbojas ar sportu, kā arī dejo tautas dejas, kas prasa ļoti daudz brīvā laika.

”Ja meitenei arī patīk tautas dejas, tas ir milzīgs bonuss, jo ir iespējams forši kopā padejot un sajust otru jau caur citām maņām. Ja abiem tas patīk, tad ir perfekta augsne veiksmīgām attiecībām,” Andris par hobijiem un meitenēm.

0 Komentāru