Kaspars Druvaskalns un viņa citāts, kas veltīts prezidentam Bērziņam

Komentāri

Visi kā viens esam iesākuši pirmo īsto darba nedēļu 2015. gadā, bet gandrīz pirms nedēļas, Vecgada vakarā varējāt baudīt humora šova Valstī viss ir kārtībā atskatu uz to, kas sastrādāts iepriekšējos 12 mēnešos. Šoreiz apskatīsim Gada citāts, kur laurus plūca Kaspars Druvaskalns.

Viņi 31. decembra vakarā noskaidroja gada labāko sadarbību, saderīgāko pāri, drošāko mandātu Saeimā, spilgtāko citātu autorus un daudz ko citu. Tagad kārta jau pieminētajam Gada, viņuprāt, ievērības cienīgākajam citātam, kas šoreiz nāk no Kaspara Druvaskalna un viņa adresāta mūsu Valsts prezidentam Bērziņam.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl