Kas slēpjas zem maskām? Pavedieni, kas zināmi par pirmajiem TV3 šova dalībniekiem

40 komentāri

Pirmizrādi piedzīvojis šovs ”Balss maskā”, un, šķiet, šīs dienas karstākais temats draugu un kolēģu sarunās ir – kas slēpjas zem maskām? Skaties.lv apkopoja jau zināmos pavedienus par šova dalībniekiem.

Kā atklāj Nelabais, ”es šajā pasaulē jau ir kārtīgi pagrēkojis, un manā pusē ik diena tiek svinēta kā pēdējā uz šīs planētas”. Viņa pusē ļaudis ķīvējas un salabst, var lepoties ar ”cietiem riekstiem”, kurus grūti atkost. Nelabais liek nojaust, ka ir liels ballētājs.

Diskopele par sevi atklāj, ka spēj rast prieku itin visur. Viņai tīk pucēties un atrasties ballītes epicentrā. ”Dzīvesvietu esmu mainījusi no rietumiem uz austrumiem – tuvāk galvaspilsētai, turklāt kāds nozīmīgs notikums ir noticis kādā leģendārā mūzikas klubā tuvāk rietumiem,” stāsta Diskopele. Viņai ļoti tīk dejot.

Lauva sevi piesaka kā betona džungļu valdniece. ”Manu spalvu glauda daudzveidīgie talanti, kas priecē arī jūsu acis. Un mans rēciens ir skanējis arī otrpus okeānam,” tā Lauva, ko ikdienā mēdzot sajaukt ar kāda neveikla lācēna kaķveidīgo draugu.

Rīga kā pavedienu par sevi atklāj: ”Bērnībā es esmu jūras vēju rūdīta un esmu dzimusi vienā gadā ar kādu leģendāru latviešu filmu”. Savā būtībā būdama ļoti latviska, Rīga bija vienīgā, kura izpildīja dziesmu latviešu valodā – Aijas Andrejevas hitu ”Bungādiņas”.

Savukārt Zvirbulis par sevi stāstīja, ka viņš ir ”čalis no priekšpilsētas”. ”Esmu ievērots un sadzirdēts, un savā dārzā dažreiz izaudzēju brīnumus. Uz mani ir ķērkušas kaijas un vārnas, un nesen es izglābos no neganta vanaga nagiem,” stāsta Zvirbulis.

Kas tavuprāt slēpjas zem maskām? Raksti savu variantu komentāros!

Jau nākamsvētdien, kanālā TV3 plkst. 20.00 iepazīsties ar pārējiem šova dalībniekiem – Mākoni, Aci, Ziedu, Lutausi, Lelli un Aunu un uzmini, kurš tiks atmaskots!

40 komentāri