Kas slēpjas zem maskām? Pavedieni, kas zināmi par otrā raidījuma dalībniekiem

2 komentāri
Kas slēpjas zem maskām? Pavedieni, kas zināmi par otrā raidījuma dalībniekiem
LAURIS VĪKSNE

20. septembrī TV3 noslēpumainākajā un savdabīgākajā muzikālajā šovā ”Balss maskā” skatītājiem bija iespēja iepazīties ar sešām jaunām maskām – Mākoni, Aci, Ziedu, Lutausi, Lelli un Aunu. Skaties.lv apkopoja jau zināmos pavedienus par šova dalībniekiem.

”Esmu totāla pilsētniece, kuras plānotājs ir saplānots pa stundām un esmu pieradusi pie sarežģītām situācijām. Un daudzi nemaz nenojauš, cik man ir laba humora izjūta, bet atzīstu – smieties es varētu biežāk,” par sevi atklāj Acs.

Auns par sevi saka, ka ir ragainis, ar nopietniem zināšanu pamatiem, lielām darba spējām un stingru disciplīnu.

”Mēs Lutaušu ģimenē visi esam sava ceļa gājēji, es darba nebaidos. Es ikdienā satieku visdažādākos zvērus, un mēs ikdienā kopā gan mācāmies, gan priecājāmies,” pavedienus atklāj Lutausis.

Zieds par sevi saka: ”Šajos platuma grādos esmu retums – man līdzīgu var atrast vienu reizi trīsdesmit gados. Es esmu uguns, bet mana stihija ir ūdens!”

Lelle par sevi vēsta: ”Man ir skaista, trausla āriene, bet iekšējā pasaule ir bagātīgi dziļa. Un es neesmu viena – man ir mani pieci uzticamie rūķīši!”

Kā liela mīkla detektīviem bija vakara pēdējā dalībnieka – Mākoņa pavediens: ”Man ir sava laikapstākļu laboratorija, savā bērnībā esmu lidinājies Vidzemes jūrmalas apkaimē, bet bērnībā esmu pavadījis Alūksnes apkārtnē”.

Kas, tavuprāt, slēpjas zem maskām? Raksti savu variantu komentāros!

2 komentāri