Kas patiesībā notika naktī viesnīcā? Gunāra atklātais stāsts

42 komentāri
Kas patiesībā notika naktī viesnīcā? Gunāra atklātais stāsts
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šovu fanu uzmanības centrā nonākuši Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Pāris atkal devās uz randiņu mēnesi pēc tikšanās ‘’Piecērt Eglītei!’’, un randiņa izskaņā abi manīti ieejam viesnīcā. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs atklāj, kas patiesībā notika viesnīcā un kādas tagad ir viņa attiecības ar Līgu.

Līga un Gunārs izbaudīja jauku vakaru bāra ‘’Liepa’’ atklāšanā, un fani novēroja, ka pēc tikšanās abi devušies uz viesnīcu ‘’Viktorija’’, līdzi gājis arī trešais.

Uz viesnīcu viņi devās trijatā! Aculiecinieks fiksē, kā beidzās Eglītes un Gunāra randiņš

Gunārs paziņo – patiesībā gājēji bijuši četri, un viņu nolūki bijuši tikai pozitīvi – pārliecināties, ka viesis no Balviem tiešām tiek pie labām naktsmājām.

‘’Fani atnāca līdzi uz viesnīcu, paskatīties, vai man ticis labs numurs. Gribēja pārliecināties, ka ar viesnīcu viss kārtībā, ka to atrodu un tieku iekšā,’’ Skaties.lv stāsta Gunārs. Viņam līdzi devusies Līga, šovā iepazītais jūtūberis Matejs un Līgas darba kolēģis, kurš saorganizējis viesnīcu.

‘’Uzbraucām uz ceturto stāvu, apskatījām numuriņu. Gribējām uzspēlēt kārtis, bet kāršu viesnīcā nebija. Mani fani pārliecinājās, ka viss kārtībā, pavadīju viņus atpakaļ uz ‘’Liepu’’, kura jau bija slēgta, sabučojāmies un atvadījāmies,’’ stāsta saimnieks.

Tā kā viņam jau septiņos no rīta bija jāsēžas autobusā uz Balviem, Gunārs devies atpakaļ uz viesnīcu viens, lai izgulētos.

‘’Kas notika no rīta? Par to jau visādi runā. Katrā ziņā ar Līgu ‘’Liepā’’ lieliski pavadījām laiku. Draudzīgi atpūtāmies, izdejojāmies. Tagad varu teikt tā – man ir māsa! Vai tas aizies tālākā stadijā? Redzēsim,’’ intrigu saglabā Gunārs. Viņš neslēpj, ka tagad kādu laiku par abu attiecībām izlēmis klusēt. Lai fani nomierinās, un tad jau tauta redzēs, kāds būs stāsta atrisinājums!