Kas kopīgs Jenny May un meksikāņu seriāliem?

Komentāri

Dziedātāja Maija Stuģe pie skatuves vārda Jenny May tikusi pirms desmit gadiem. Kāda bijusi pseidonīma izcelšanās vēsture, lasi turpinājumā!

”Es dzīvoju studentu kopmītnēs, un mani producenti teica, ka man vajadzētu skatuves vārdu, kas sastāv no diviem vārdiem. Un tādu, ko ļoti viegli būtu izrunāt ārzemēs. May ir atvasināt no īstā vārda Maija, simbolizē arī maija mēnesi, un Jenny ir viens no bērnības sapņu vārdiem,” stāsta Maija.

Kad dziedātāja bijusi septiņus astoņus gadus veca, Latviju pāršalca meksikāņu seriālu bums. ”Tur bija visādas Džakondas, Džovannas, Džesikas, Dženijas, un man tas likās kaut kas ārkārtīgi cēls,” atceras dziedātāja.

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl