Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis

Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis
INSTAGRAM

Liela ažiotāža izcēlusies ap šovu ”Gribi kļūt slavens?” – izplatīts paziņojums, ka tā vadītāja vairs nebūs Evelīna Pārkere. Lai pieliktu punktu baumām, Evelīna publiskojusi video, kurā akcentē, – situācijā bez vainas nav neviena no pusēm, taču, lai pati netiktu padarīta par grēkāzi, vēlas paust arī savu redzējumu uz notikumiem.

Kā video skaidro Evelīna, viņa to filmējusi, jo uzskata, ka ir parādā paskaidrojumu saviem skatītājiem, kuri, iespējams, tieši viņas dalības dēļ arī skatījušies ”Gribi kļūt slavens?”.

Evelīnai producentu sākotnēji viņai prezentētā šova ideja ļoti patikusi un, protams, iespēja būt par tā vadītāju likusies vilinoša. Evelīna, uzsākot filmēšanu, jutusi atbildību motivēt dalībniekus – jaunos talantus, taču diemžēl šis pozitīvais moments ekrānā nav parādīts.

Kā uzsver Evelīna, viss atkarīgs no montāžas, un tās rezultātā Evelīna padarīta par negatīvo varoni, par ko viņai pat sākotnēji nav bijis iebildumu – meitene apzinās, kā viss notiek šajā industrijā.

Kā neslēpj Evelīna, viņas lielais sapnis jau no mazotnes bijis kļūt par aktrisi, kādēļ viņai allaž jutusi atbildību izpatikt režisoriem. Lai arī meitene ļoti centusies iesaistīties un komunicēt ar šova veidotājiem, lai rezultāts būtu maksimāli izdevies, šova veidotājiem bijis savs jau sagatavots scenārijs, un viņi ar Evelīnu komunicējuši atturīgi.

”YouTube” publicētajā video Evelīna atrāda sarakstes, kurās redzams, ka viņas kā šova vadītājas attieksme un vērtējums pret dalībniekiem dažādās situācijās nav bijis viņas izvēle, bet gan producentu scenārijā jau ierakstīts.

”Nepārspīlējot sēdēju krēslā un mācījos scenāriju no galvas,” skaidro Evelīna, atklājot, ka, piemēram, pirms ieraudzīt ballīti, viņai jau bijis scenārijs, kura ideja – viss ir slikti. Lai nepieviltu producentus, Evelīna kā aktrise atrunājusi jau iedoto tekstu, vēl pat neieraugot ballīti.

Evelīna, komunicējot ar šova veidotājiem, centusies rast kompromisu, lūgusi iespēju ieskatīties samontētajā materiālā pirms publiskošanas, bet šāda iespēja viņai nav dota.

Publiskotajā ”YouTube” video Evelīna atklāj, kā ar montāžas palīdzību viņa padarīta par negatīvo tēlu, atstājot šova esenci – pašus dalībniekus – otrajā plānā.

”Tā neesmu es,” skaidro Evelīna, kura uzsver, ka nav Kivičs un cerējusi, ka šovs būs nevis stāsts par viņu, bet iespēja jaunajiem talantiem, kuri, kā spriež nu jau bijusī šova vadītāja, ekrānā parādījušies vien 10% laika.

Sapratusi, ka nevēlas strīdus ar producentiem, Evelīna pieņēmusi lēmumu iet prom no šova.

Evelīna neslēpj, ka, cenšoties izdabāt producentiem, pazaudējusi pati savu būtību. Meitene atzīst, ka pati ”sačakarējusi visu” un vēlas no sirds atvainoties šova dalībniekiem, saviem skatītājiem un cilvēkiem kuri viņai ticēja.

Papildus detaļas par situāciju šova fani var noskaidrot, noskatoties Evelīnas video pilnā garumā, ko meitene lūdz arī izdarīt, lai cilvēki izprastu detaļas.

Video savu viedokli kā cilvēks no malas pauž arī Rojs Rodžers.