Kāpēc gribēt trešo bērnu ģimenē?

Komentāri

Māmiņu klubs viesojās pie divu puiku vecākiem Solvitas un Mārča, kas nolēmuši, ka ģimenē vēlas vēl vienu bērniņu. Nu pieteikusies ilgi lolotā meitiņa. 

Māmiņu klubs devās ciemos pie ģimenes, lai noskaidrotu, kas bija tie iemesli, kāpēc ģimenē, kur jau aug divi pusaudži, gribētos vēl vienu bērnu. Solvita atklāja, ka, viņasprāt, tas ir sievietes aicinājums un vēlme būtu laimīgai. ”Pienāk brīdis, kad pamani tikai mazus bērniņus, grūtnieces utt.,” uzskatot, ka tā ir zīme, vēlme radīt vēl vienu bērniņu, atzīst Solvita. Viņa arī skaidro, kāda pieredze bijusi ar pirmo un otro bērnu, un kā tas ir tagad. Vairāk skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl