Kanāls TV3 piedāvās jaunu raidījumu suņu mīļiem kopā ar Oskaru Leperu

1 komentārs
Kanāls TV3 piedāvās jaunu raidījumu suņu mīļiem kopā ar Oskaru Leperu
PUBLICITĀTES FOTO

Jau 18. septembrī kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos raidījums ”Es mīlu savu suni”, kas veltīts cilvēka labākajam draugam – sunim. Sezonas garumā kopā ar tā vadītāju Oskaru Leperu un viņa suni Zigiju tiksimies ar vairāk nekā 20 suņiem, kurā iepazīsim dažādas suņu šķirnes, notikumus, sasniegumus, bet visam pāri redzēsim cilvēka atbildība par suni. Skaidrosim, ko nozīmē mīlēt suni, cik daudz laika jāvelta savam draugam, kā arī sniegsim ieskatu suņa ikdienā, nodarbēs un piedzīvojumos. Protams, neizpaliks arī padomi, suņu skola un ēšanas paradumi, jo tas ir katra dzīvnieka dzīves pamats.

Katrā epizodē skatītāju sagaida divi stāsti, lai tiem, kuri vēl tikai sapņo par savu draugu, rastos priekšstats par mājdzīvnieku. Satikšanās ar raidījuma dalībniekiem notika dabā – suņu mīļākajās pastaigu takās Rēzeknē, Madonā, Ventspilī, Siguldā, Kuldīgā, Dobelē, Jelgavā, Rīgā un citās Latvijas vietās.

Jaunajā sezonā būs stāsti arī par šķirnes suņiem – akitu, haskiju, samojedu, punduršpicu, Austrālijas ganu suni, taksi, kolliju, bordekolliju, Ķīnas cekulaino suni un citiem.

Oskars Lepers par projektu: ”Ja kāds man pirms 5 gadiem būtu teicis, ka es stāvēšu raidījumā ”Es mīlu savu suni” un stāstīšu par savu četrkājaino draugu, es nekad tam īsti nebūtu noticējis, jo es visu savu dzīvi biju nodzīvojis bez suņiem…”

Ingrīda Bondare, autore un producente par projektu: ”Es zināju jau pirms vairākiem gadiem, ka reiz taps šāds projekts. Un tieši mana pieredze un mani suņi mani ir ļoti iedvesmojoši projekta radīšanā. Kaut ar suņiem sabiedrībā saistās arī ļoti bēdīgi stāsti, ar šo projektu vēlos nest ziņu visiem – par suni jārūpējas, suns ir līdzvērtīgs cilvēkam, ģimenes loceklis, kas prasa laiku un ieguldījumu. Projekta ideja ir vienkārša – atspoguļot un parādīt cilvēka atbildību un rūpes par suni.”

Skaties kanālā TV3 no 18. septembra sestdienās plkst. 18.45 un svētdienās 9.25!

1 komentārs