Kambala un Zutis izaicina – piesakies dalībai nebijuša mēroga boksa šovā

13 komentāri
Kambala un Zutis izaicina – piesakies dalībai nebijuša mēroga boksa šovā
PUBLICITĀTES FOTO

Vēlies kļūt par bokseri? Pierādīt, ka neiespējamais ir iespējams? Šī ir tava lielā iespēja! Divas sporta leģendas – Kaspars Kambala un Kristaps Zutis – meklē dalībniekus Latvijā nebijuša mēroga boksa šovam, kas jau drīzumā būs skatāms kanālā TV6!

Jau rudenī kanāla TV6 skatītājus sagaida nebijuša mēroga jaunums – boksa šovs, kurā sporta leģendu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandās sacentīsies dalībnieki, kuri šova laikā profesionālu treneru pavadībā tiks apmācīti, trenēti un sagatavoti noslēdzošajai cīņai ringā.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Mēs bieži savas spēju robežas vērtējam pēc citu nevarības – spriežot pēc savām spējām un pieredzes, kāds mums saka, ka mums neizdosies, un mēs tam noticam. Tomēr patiesībā savu potenciālu varam atklāt, tikai darot to, ko nekad iepriekš, iespējams, neesam darījuši. Ceļoties, krītot, izmēģinot, pārspējot sevi, riskējot, sperot soli nezināmajā. Dzīve un liktenis mainās, nevis sēžot dīvānā, bet tieši šādos brīžos, kad uzdrošināmies darīt,” plašāk par gaidāmajiem šova dalībniekiem stāsta šova režisore Aija Strazdiņa.

Dalībai šovā aicinām pieteikties vīriešus vecumā no 18 gadiem, kuri ir gatavi doties savas dzīves aizraujošākajā piedzīvojumā un pierādīt, ka ir gatavi smagi un mērķtiecīgi strādāt, lai sasniegtu neiespējamo! Lai piedalītos, pretendentam nav jābūt iepriekšējai boksa pieredzei, bet ir jābūt reāla veča attieksmei un čempiona degsmei.

”Kādreiz mums, latviešiem, lai kļūtu par īstiem vīriem, bija jāiestāda ozols, jāizaudzina dēls un jānosit čūska. Esmu pret vardarbību, tāpēc – čūsku nonāvēšanu iesaku aizstāt ar iekāpšanu ringā, kas ir nopietna vīrišķības pārbaude,” dalībai savā komandā aicina bokseris Kristaps Zutis.

Kaspars Kambala dalās stāstā, kā bokss ir mainījis viņa dzīvi. ”Man bokss nozīmē pašpārliecinātību, disciplīnu un gribasspēku. Bokss man personīgi ir palīdzējis smagākajos dzīves posmos, kad šķiet, ka viss ir zaudēts. Bokss mani ir sapurinājis un uzlicis atpakaļ uz ceļa, un devis gan ticību sev, gan spēku spert nākamos soļus labākas dzīves virzienā. Bokss var pārvērst arī tavu dzīvi, tāpēc piesakies!”

Pierādi, ka Tu to vari un piesakies dalībai šovā līdz 5. augustam mājaslapā: https://skaties.lv/bokss/

13 komentāri