Kaltēta maizīte un pa gultu lēkājoša vista: ciemos slavenās Neldijas saimniecībā

Pirmdienas, 15. oktobra, ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” zvaigzne būs Neldija Kronberga, ko Latvija iepazinusi šovos ”Saimnieks meklē sievu” un ”Gatava pārvērtībām”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties mājā, kur paiet Neldijas ikdiena.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • XL

  XL

  Novèlu Neldijai joprojàm bùt optimistei,nenokàrt degunu un labu veselìbu un izturìbu!Apsveicami,ka viña ir viena izaudzinàjusi4bèrnus un ir stipra sieviete savos gados.Laukos dzìvojot spèjusi saglabàt dzìvesprieku un humora izjùtu.Tiesàm interesanti noskatìties sovus,kuros piedalàs Neldija.Tiesàm prieks par Neldiju,nekas ka daudziem patìk pakritizèt,bet Neldija tiesàm ir ĺoti jauka,no sirds novèlu viñai labu veselìbu un izturìbu un dzìvesprieku!!!!
 • Valda Reinholde

  Valda Reinholde

  Mīļie tā nav vista, gailis ar ļoti skaļu balsi un katru rītu dzied vienā un tajā pašā laikā,pasakas bērnībā neesat lasījuši?
 • Valda Reinholde

  Valda Reinholde

  nabaga pilsētnieki, nevar atšķirt lauku modinātāju no vistas...
 • Brizule
  +13 +13 0

  Brizule

  Netīrīga, nekārtīga, cūciska sieviete. Man 2 tantes dzīvoja laukos ar mazām pensijām.
  Gan vienai, gan otrai mājas vienmēr bija kārtīgas, pie mājas vienmēr koptas puķu dobes, istabas tīras un kārtīgas, pat mušu nebija istabā, jo bija izgudrots mušpapīrs un logam priekšā tīri aizkari. Nekur nemētājās ēdiena atliekas un ne mušām, ne žurkām nebija kur baroties. Govis normālam saimniekam nekad nav mēsliem aplipušas, nekad! Vienkārši kūtī jākaisa pakaiši un mēsli regulāri jātīra. Pie Neldijas brauc filmēt, bet viņa nevīžo savas drēbes savākt, ciemiņam tīru gultu saklāt. Tik pretīgi bija skatīties.
 • Lauku tante

  Lauku tante

  Laukos daudzi dzīvo nabadzīgi, bet ne nekārtīgi. Neldija nemaz tik veca nav, kā daudzi raksta, bet, ja cilvēks, piedaloties jau trešajā šovā, nevīžo sakārtot savus matus un ģērbjas lupatās, skats ir ne visai...
 • nu ja

  nu ja

  cilvēks tur dzīvo 30 gadus un nekad nav veikts kosmētiskais remonts,nomazgātas mēbeles sorry.Es tādā gultās midzenī nevarētu gulēt.
 • T
 • T

  T

  Ja par śoviem maksá varétu noalgot krásotàju un ar parastajàm kràsàm nokràsot sienas bùtu cieśamie lauki
 • XL

  XL

  Visu cieñu Neldijai!!!Apbrìnojami,ka sì sieviete dzìvo dziĺos laukos in spèj tikt savà vecumà ar visu galà,gan màjlopiem,gan màjputniem un visu pàrèjo ,ar ko jàsaskaras lauku cilvèkiem.Paldies par uzdrìkstèsanos piedalìties sovos,glìta sieviete savos gados,bet ĺoti nodzinusies.Novèlu no sirds,lai viñai atrisinàtos ùdens problèma .Beidziet apriet vientuĺu lauku cilvèku,kas tiesàm pelnìjis atpùsties kaut brìtiñu.Novèlu Neldijai izturìbu un dzìvesprieku!!!
  • Ansis

   Ansis

   Ar ko tieši viņa tiek galā? Viņas māja drīzāk atgādināja bomžu pritonu. Kā var dzīvot tādā cūkkūtī. Man omei 93 gadi, bet māja kārtīga, tīra, lai arī viss nav pirmā svaiguma. Lopus gan vairs netur jau gadus 10, jo ar tiem gan netiek savā vecumā galā. Neldijai ir putni galvā un viņa drīzāk pie psihiatra jāiet, nevis šovos jāpiedalās
 • Pich

  Pich

  Nu nav nemaz tik traki, laikam neesiet redzējuši vecās lauku mājas. Jā, mājai ir veca koka grīda, nekrāsotas sienas, un vecas mēbeles, stipri šaubos vai Ja Neldijai būtu līdzekļi viņa nenopirktu sev jaunas mēbeles vai neveiktu remontu mājai, bet tā tipiska, Īsta vecā lauku māja. Būtu forši, ja būtu iespēja Palīdzēt viņai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!