Kaltēta maizīte un pa gultu lēkājoša vista: ciemos slavenās Neldijas saimniecībā

27 komentāri

Pirmdienas, 15. oktobra, ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” zvaigzne būs Neldija Kronberga, ko Latvija iepazinusi šovos ”Saimnieks meklē sievu” un ”Gatava pārvērtībām”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties mājā, kur paiet Neldijas ikdiena.

Lai trīs dienas izdzīvotu Neldijas ikdienu, viņas saimniecībā Vecaucē ieradīsies ekstravaganta pilsētniece Madara Keita Brauna.

Neldija dzīvo viena, tāpēc saimniecībā Madaru neviens nesagaida. Ak, nē, sagaida gan – vesels bars lopiņu – Neldijai prāvs skaits vistiņu, divas govis, divas cūkas, divi suņi un, kā viņa vēlāk atklās šovā, brangas žurkas.

Mājās Neldija atstājusi Madarai pārsteigumu – kastē kā modinātājs paslēpta vistiņa. Kā pilsētniece atver kasti, ”modinātājs” aizjož pa visu Neldijas mitekli.

”Draudziņ, man šķiet, ka tev īsti istabā nav vietas,” nosmejas Madara. Bet visgardāk smejas tas, kurš smejas pēdējais – vista kārtīgi izplosās pa Neldijas mitekli, un viņu sadzīt rokās kļūst par īstu izaicinājumu.

Neldija Rīgā tikmēr iet uz naktsklubu. Apskati foto TE!

Un tas pat nav pirmais uzdevums! Kā Neldijas miteklī klāsies Madarai un kā pilsētā iejutīsies Neldija?

Nenokavē! Līdz šim iespaidīgākā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” sērija jau 15. oktobrī 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • Kniede
  +15 +15 0

  Kniede

  Pilsētniece izskatās varen feina, redzēs vai neaizbēgs no Neldijas midzeņa!
 • tas saucas
  +14 +14 0

  tas saucas

  zeme atveries.Es saprotu tie ir lauki,bet pat laukos tā nedzīvo.Tāds pats ūķis kā burkai.
 • Brizule
  +13 +13 0

  Brizule

  Netīrīga, nekārtīga, cūciska sieviete. Man 2 tantes dzīvoja laukos ar mazām pensijām.
  Gan vienai, gan otrai mājas vienmēr bija kārtīgas, pie mājas vienmēr koptas puķu dobes, istabas tīras un kārtīgas, pat mušu nebija istabā, jo bija izgudrots mušpapīrs un logam priekšā tīri aizkari. Nekur nemētājās ēdiena atliekas un ne mušām, ne žurkām nebija kur baroties. Govis normālam saimniekam nekad nav mēsliem aplipušas, nekad! Vienkārši kūtī jākaisa pakaiši un mēsli regulāri jātīra. Pie Neldijas brauc filmēt, bet viņa nevīžo savas drēbes savākt, ciemiņam tīru gultu saklāt. Tik pretīgi bija skatīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl