Komentāri
Kādi mākslinieki ieradīsies TV3 kanāla ekrānos šova Izklausies redzēts atklāšanas nedēļā?
Publicitātes foto

Viens no rudens gaidītākajiem notikumiem jau pavisam drīz rotās visu TV3 kanāla skatītāju televizorus. Kamēr vēl nav zināmi šova Izklausies redzēts dalībnieki, lai neturētu jūs pilnīgā neziņā, portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu mākslinieku sarakstā, kādi “uzstāsies” jau atklāšānas nedēļā.

Pirmajā šova nedēļā Izklausies redzēts ar savu uzstāšanos pagodinās popzvaigzne Kailija Minoga (Kylie Minogue), Lulu & the Luvvers, britu rokgrupa Queen, leģendārais amerikāņu mūziķis un aktieris Elviss Preslijs (Elvis Presley), amerikāņu mūziķis Bruno Mars, skotu izcelsmes dziedātāja Enija Lenoksa (Annie Lennox), pasaules popmūzikas zvaigzne Lady Gaga, britu vienas no leģendārākajām grupām The Beatles līeris Džons Lenons, amerikāņu leģendārās rokzvaigznes ar lietuviešu izcelsmes līderi priekšgalā Red Hot Chilli Peppers, kā arī rokenrola veterāns Čaks Berijs (Chuck Berry). Būs redzami arī divi pārstāvji no Latvijas – leģendārie Žoržs Siksna un Aija Kukule.

FOTO

Augsti novērtēti un pieredzes bagāti grimētāji jau šobrīd rūpīgi gatavojas, lai dalībnieki šovā no matu galiņiem līdz papēžiem izskatītos kā izvēlētie populārie dziedātāji. Ar kino grima specifikas palīdzību, stilistu piemeklētām parūkām, īpaši izvēlētiem apģērbiem un kurpēm, un citām sīkām, ļoti nozīmīgām detaļām šova dalībnieki pārvērtīsies par plaši zināmu mākslinieku. Pašus šova dalībniekus skatītāji ieraudzīs tikai pirmajā raidījumā 27. septembrī plkst. 20.00.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl