Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ”Superbingo”?

1 komentārs
Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ”Superbingo”?
PUBLICITĀTES FOTO

Pie Skaties.lv vērsušies azartu mīlošie TV skatītāji, kuri iegādājušies vai plāno iegādāties ”Superbingo” loterijas biļetes, jautājot – vai laikā, kad tiek atcelti dažādi pasākumi, netiks atceltas ”Superbingo” spēles? Sarunā ar Skaties.lv šova producente Kristīne Belavina atklāj, ka biļetes var pirkt droši – aizraujošā spēle tiks spēlēta, taču uz karantīnas laiku mazliet mainīsies formāts.

”Mēs turpinām raidīt ”Superbingo”, jo esam atbildīgi pret spēlētājiem, kuri ieguldījuši savu naudu, lai pretendētu uz laimestiem. TV spēle svētdienu rītos turpināsies, taču spēlēšana līdz karantīnas beigām notiks attālināti,” Skaties.lv informē spēles producente.

Viņa atklāj, ka pirms TV spēles online režīmā tiek izlozēti un apzināti dalībnieki, ar kuriem spēles laikā sazvanās vadītāji. Pateicoties ”Bez Tabu” kolēģiem ”Superbingo” nodrošināta iespēja no studijas sazvanīt uzreiz vairākus spēlētājus un paralēli ar tiem sarunāties, izspēlējot spēli attālināti.

”Sazvanīšanās notiek ļoti rūpīgi, lai droši būtu zināms, ka piezvanīts īstajam cilvēkam. Vispirms aizkadrā notiek saruna ar spēles dalībnieku, kur viņam tiek pārjautāts, kur iegādātas loterijas biļetes, kādi skaitļi atzīmēti. Tad, kad droši pārbaudīts, ka sazvanīts īstais, viņš tiek savienots ar raidījumu un sākas spēle,” stāsta Belavina.

Un tālāk jau viss notiek, kā ”Superbingo” ierasts – tiek izspēlētas visas aizraujošās spēles, atšķirība tāda, ka spēlētājs norādījumus dod telefoniski.

”Finālā, kad jāgriež laimes rats, skatītājs izvēlas, kurš no raidījuma vadītājiem iegriezīs viņa vietā,” stāsta producente, atklājot, ka pirmais attālinātais raidījums jau nospēlēts, un izvēlētā spēles vadītāja skatītājam ”iegriezusi” automašīnu.

Arī tiem, kuri spēli bauda kā interesantu raidījumu pie TV ekrāniem, bet paši nepiedalās, ”Superbingo” būs ne mazāk saistošs.

”Patiesībā emocijas pa telefonu ir pat lielākas, jo saprotams, ka, atrodoties studijā, cilvēks ir mazliet sabijies uztraucies. Spēlējot attālināti, cilvēks jūtas drošāk.

Turklāt mums ir lieliski, emocionāli vadītāji – skatītājam noteikti nebūs garlaicīgi,” stāsta šova veidotāja.

Šādā režīmā ”Superbingo” tiks spēlēts līdz ārkārtējās situācijas beigām, pēc tam tas turpināsies, kā ierasts – skatītājiem ciemojoties studijā. Taču, lai cik ilgi arī ievilktos ārkārtējā situācija, loteriju mīļotāji var būt bez bažām – izlozes un spēle netiks pārtraukti.

”Biļetes var iegādāties arī internetā – neizejot no mājām. Turklāt šis būs labs laiks, lai beidzot apkopotu un iesūtītu nelaimējušos komplektus,” iesaka producente.

1 komentārs