Kā palielināt savus dzimumorgānus bez operācijas?

4 komentāri

Šā vakara sarunu šova Sokolovs par seksu sarunu tēma bija intīmzonu mākslīgā palielināšana.

Pie skandalozā fotogrāfa šodien viesojās īpaša viešņa – Kristīne Damon, kura pastāstīja par savu pieredzi, kā 19 gados palielināja savas krūtis, jo neesot bijusi apmierināta ar to lielumu. Taču vēl pirms tam šovā tika iekļauta pikanta fotosesija, kas ekrānšāviņu veidā apskatāma zemāk.

Puskailas meitenes fotosesija

Raidījuma noslēgumā, kā jau ierasts, Aleksandrs Sokolovs devās uz veikalu Sexy Style, kur centās noskaidrot, ar kādiem paņēmieniem iespējams palielināt dzimumorgānus, neveicot īpašu operāciju.

“Pie mums ir atrodams arī krēms, kas spēj palielināt krūtis, piepildot tās ar taukaudiem. Tādā veidā krūtis kļūst izmēros lielākas,” stāsta veikala Sexy Style pārstāvis Artūrs. Cilvēki šajā attīstībā ir gājuši ļoti tālu un ar gadiem radījuši visādas mehāniskas ierīces, kā palielināt intīmās zonas. “Viens no populārākajiem ir vakuumpumpis, kas domāts sievietes maksts lūpu palielināšanai.” Tas tiek novietots uz sievietes intīmās zonas, un, piepūšot to, tas panāk, ka sievietes makstij pieplūst daudz asiņu, bet aizplūst tām ir ļoti grūti.

“Tas ir domāts gan skaistumam, gan arī baudai, jo ir cilvēki, kuriem tas patīk,” skaidro pārdevējs. Šie pumji ir dažāda veida – domāti gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī tādi, kas paredzēti krūšu galiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl