Kā labāk? Eglīte uz piekto randiņu ierodas nekrāsojusies

15 komentāri
Kā labāk? Eglīte uz piekto randiņu ierodas nekrāsojusies
F64

Noslēdzies piektais ”Piecērt Eglītei!” randiņš, un Līga Eglīte izraudzījusies piecus vīrus, kuri par viņas sirdi cīnīsies finālā. Ja uz pirmajiem četriem randiņiem Līga ieradās, eleganti sapucējusies, uz piekto tikšanos viņa ieradās bez grima un vienkāršā ikdienas apģērbā. Sarunā ar Skaties.lv Līga atklāj, ka tas bijis ar nolūku!

Baudot randiņus ”Piecērt Eglītei!” ietvaros, Līga jau iepazinusies ar dažādiem tautas viedokļiem. Meitene uz pirmajiem vakariem sarunu bārā ”RŪM” ieradusies, eleganti saposusies un grezni uzkrāsojusies, bet dīvāna ekspertiem nekad nav labi – daļa paziņojusi, ka Eglīte izskatās ”pārmālējusies” un izvēlas pārāk pavedinošus tērpus.

Arī randiņu laikā, diskutējot ar puišiem, vairāki norādījuši – Līga ir dabiski skaista, viņai grimu nevajag.

”Vīriešiem parasti patīkot dabiskais skaistums,” savus secinājumus pēc pirmajiem randiņiem atklāj Līga. Tad nu piektajā vakarā viņa liek šīs zināšanas vietā un drosmīgi ierodas uz randiņu brīvā stila apģērbā un nekrāsojusies.

Kā uzsver Līga, lielākā daļa meiteņu savās ikdienas gaitās izskatās tieši šādi, tāpēc, pošoties uz pirmo randiņu, mēs nereti maldinām zēnus, uzklājot biezu kosmētikas kārtu un pārāk sapošoties.

Turklāt vasarai, kad arī bārā ”RŪM” atvērta āra terase un reizē ar dzērieniem varam baudīt saulīti, biezs grims nepiestāv! Kā domā tu?

Vai sievietei uz pirmo randiņu jākrāsojas? Saistītais raksts

Rezultāti:
20%

Jā, pilnīgi noteikti, jāatstāj labs iespaids!

80%

Ar grimu nedrīkst pārspīlēt, jo puišiem patīk dabisks skaistums.