Kā atpazīt sargsuņa talantu?

Komentāri
Kā atpazīt sargsuņa talantu?
Foto: ekrānšāviņš

TV raidījuma Suns meklē mājas ietvaros kinologs Valdis Reinbergs stāsta, kā labāk atpazīt sargsuņa talantu.

Pēdējā raidījumā Suns meklē mājas viesojās Gulbju mājās Sēlijā. Mājas saimnieki atzina, ka meklē draudzīgu sargu un ar lielāko prieku tādu uzņemtu savā ģimenē.

Kinologs Valdis Reinbergs bija gatavs palīdzēt atpazīt sargsuņa talantu Lūkasa, Kalnietes, Džesikas un Radas raksturos. Pārģērbies kinologs nakts melnumā tuvojās sētai un ar īpašām kustībām centās izprovocēt suņus.

Gan Kalniete, gan Džekija, kas šajā pasaulē ir ne pirmo gadu, uzreiz lika saprast, ka nekādi joki, ja nelūgtais viesis tuvosies, nebūs. Lūkass izskatījās samulsis un vairāk gatavs draudzēties nekā māju sargāt. Savukārt Rada, lai arī jauna, izpelnījās kinologa komplimentu.

Valdis Reinbergs uzstāj, ka, pirms sunī attīstīt sargsuņa spējas, svarīgi likt tam apzināties, kas ir mājas saimnieks un ka viņam ir jāklausa, citādi sargsuns var radīt problēmas.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl