Joko būtu priecīgs, ja kāds viņu aizvestu uz mājām

Komentāri

Lai arī TV raidījums Suns meklē mājas ir noslēdzies, un, pateicoties tam gandrīz desmit sunīši ir atraduši sev jaunas mājas, Skaties.lv turpina stāstīt par sunīšiem, kas dzīvo patversmē Ulubele un arvien meklē mājas.

Lūk, Joko! Pašlaik ir gandrīz pusotru gadu jauns suņu puika. Patversmē nonāca 3 mēnešu vecumā no Mūkusalas ielas, pie t/c K-Rauta, kur viņu ķērāji atrasta klaiņojam kopā ar mammu. Mazais Joko sasirga ar nejauku vīrusu, un Ulubeles komanda vairākus mēnešus cīnījās par viņa izveseļošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Joko ir pilnīgi vesels, aktīvs un draudzīgs suņu puika. Viņam ļoti tīk garas pastaigas un kārumi. Suņuks ir piesardzīgs pret svešiniekiem, viņa uzticība ir jāiekaro. Kad Joko pamazām iepazīst cilvēku, viņš kļūst par uzticamu draugu!

Ja vēlies pieņemt sunīti, spied te – Vēlos pieņemt Joko! Ja vēlies iepazīties ar Joko, lai varbūt vēlāk dotu tam pajumti, sazinies ar patversmi Ulubele.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl