Jenny May sarīko īstas dzīres ar pārģērbšanos

Komentāri

Šovā Gandrīz ideālas vakariņas nedēļas vidū pavārmeistarību apliecināja dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe.

”Man ir ārkārtīgi paveicies, ka esmu tieši šajā kompānijā. Es mazlietiņ bažījos, jo, ja esam četras blondīnes, kas tur beigās labs var sanākt?! Bet īstenībā ir ārkārtīgi feini,” sajūsmu par šova laikā iemantoto draudzību neslēpj Jenny May.

Jenny May Gandrīz ideālu vakariņu galdā cēla uzkodu Cāļa vēderam, pamatēdienu Alpu dzīres un desertu Saldā buča. Taču pirms galveno vēderprieku nobaudīšanas dāmas sagaidīja atraktīva izklaide – fotosesija ar pārģērbšanos. Modes žurnāliste Una Ulme iemiesojās dendija tēlā, aktrise Līga Zeļģe kļuva par goti, kamaniņu braucēja Maija Tīruma – par rastamāni, bet namamāte deva priekšroku Āfrikas estētikai.

Kā dāmas aizvadīja dzīres un ko baudīja vakariņās, skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl