Jaunākā Latvijas pretendente uz ”Eirovīziju” – neparastā skolniece Seleste

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

10 komentāri
Jaunākā Latvijas pretendente uz ”Eirovīziju” – neparastā skolniece Seleste
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Starp Latvijas ”Eirovīzijas” atlases deviņiem finālistiem ir arī kāds pavisam jauns vārds – Seleste. Tā ir 17 gadus jaunā Seleste Solovjova-Vlasova.  ”Like Me” ir viņas debija mūzikā un ”Eirovīzijas” fināls būs pirmā uzstāšanās uz lielās skatuves, savukārt saruna ar Skaties.lv būs – pirmā intervija kā māksliniecei.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Seleste, viņa ir Rīgas Kultūru vidusskolas audzēkne, kurai ”Eirovīzijas” atlase ir pirmā uzdrīkstēšanās parādīt sevi ārpus skolas sienām.

”Šī ir mana pirmā dziesma. Iepriekš neko nopietnu mūzikā nebiju darījusi, ja neskaita mācīšanos mūzikas skolā.

Mans māsas vīrs ir producents (Reinis Briģis), tāpēc dziesma, kuru esam radījuši abi kopā, principā ir tāds ģimenes projekts,” sirsnīgi nosmejas Seleste.

Viņa ir šogad jaunākā dalībniece Latvijas ”Eirovīzijas” atlases finālā. Protams, esot satraukums, apzinoties, ka nāksies kāpt uz vienas skatuves ar tādām jau pieredzējušām zvaigznēm kā Samanta Tīna, Miks Dukurs.

”Jā, ir liels satraukums un stress, bet tajā pašā laikā – milzīgs prieks, tā ir ar neko nesalīdzināma pieredze. Mani ļoti atbalsta ģimene.

Protams, ka nebūs viegli sacensties ar tik pieredzējušiem māksliniekiem, bet es mēģināšu ”paņemt” ar savu attieksmi, stāstu, kas pausts dziesmā,” skaidro jaunā dziedātāja.

Viņas ”eirodziesma” mudina nebaidīties izlīst no pelēkās masas un parādīt savu personību un dīvainību, un tieši tāda Seleste būs uz ”Eirovīzijas” atlases skatuves – meitene, kuru neuztrauc citu viedoklis par viņu.

Seleste noklausījusies visas finālā iekļuvušās dziesmas un secinājusi, ka cīņa nebūs viegla.

”Man pašai vislabāk patīk Katrīnas Dimantas dziesma. Protams, pārstāvēt valsti ”Eirovīzijā” ir milzu atbildība, taču, ja man paveiksies uzvarēt, protams, esmu tam gatava,” uzsver Seleste.

Neparstākā Latvijas kandidāte uz ”Eirovīziju”: latviešu Billie Eilish jeb ANNNA un dziesma par krekliem

Latvijas ”Eirovīzijas” atlase 8. martā būs Selestes pirmā lielā uzstāšanās ārpus skolas sienām, bet tas viņu nebaida. Un, ja arī neizdosies uzvarēt, meitene gatava šo platformu izmantot, lai turpinātu rosīties mūzikā.

”Mani pašu visvairāk saista roks un džezs,” stāsta dziedātāja.

Starp citu, Seleste ir viņas īstais vārds, ne skatuves pseidonīms. ”Mana mamma savulaik skatījās tādu spāņu seriālu ”Marija Selete”, viņai iepatikās vārds un viņa izlēma tā nosaukt mani.

Man pat nav jāpieņem skatuves pseidonīms,” sirsnīgi smejoties sava interesantā vārda noslēpumu atklāj Seleste.

10 komentāri