6 komentāri
Jaunajam TV3 precību šovam pieteikušies vairāk nekā 2200 pāru
Foto: Flickr.com

ASV vadošais TV šovu formātu veidotājs NBC Universal International Formats (NBC Universal) piedāvājis sadarbību TV3 Latvia jauna kāzu šova formāta izstrādē un veidošanā. Ņemot vērā sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku lieliskos rezultātus un plašo rezonansi Latvijas sabiedrībā, TV3 jūnijā ar prieku pieņēmis šo piedāvājumu. Aizvadīto divu nedēļu laikā dalībai šovā pieteikušies vairāk nekā 2200 pāru, kuri gatavi kameru priekšā augustā apprecēties. 

”Šis ir pirmais gadījums, kad NBC Universal uztic izmēģināt savu formātu kādam no Baltijas TV kanāliem.  Tā ir unikāla iespēja un atzinība mūsu komandas profesionalitātei. Esam ļoti ieinteresēti sadarbībai – precību un attiecību šovi Latvijā ir ļoti populāri, milzīgo interesi apstiprina arī tas, ka pirmajās dienās portālā Skaties.lv saņēmām vairāk nekā 1000 pieteikuma anketas,” norāda MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūpīgi izvērtējot visus pieteikumus, NBC Universal un Latvijas producenti izvēlēsies trīs piemērotākos pārus, kuri saņems 7000 eiro kāzu izdevumu segšanai. Dalība šovā kāzu dienu padarīs neaizmirstamu, turklāt jaunajam pārim un viņu vecākiem kāzas neizmaksās nevienu centu, jo visus izdevumus segs šova veidotāji.

”Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar MTG jaunā šova izstrādē un attīstīšanā. Ar nepacietību gaidu filmēšanu un pavasari, kad galarezultātu varēsit redzēt Latvijā,” norāda Dāvids Mortimers (David Mortimer), NBC Universal viceprezidents.

TOP komentāri

 • Dima
 • EVA
  0 0 0

  EVA

  Cerēju, ka manu brāli uzaicinās, bet protams, ka to neizdarīja, jo dzīvo ārpus Rīgas..
  Lai jau veicas kurus pieņēma.
 • eliina
  0 0 0

  eliina

  Jums būtu palicis vieglāk, ja uz atlasi uzaicinātu, bet nepaņemtu? Ja piesakās 2200 pāri, tas ir skaidrs, ka veiks zināmu priekšatlasi. Stāsti, pāra bildes, neņems jau pāri parasto, kas ne visai izskatās, iespējams no tāliem laukiem utt. Tas jau ir TV šovs, tur diezgan skaidrs, ka tā nebūs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl