Jau šovakar! Šovam ”Balss maskā” pievienosies seši jauni dalībnieki

18 komentāri
Jau šovakar! Šovam ”Balss maskā” pievienosies seši jauni dalībnieki
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šo svētdien, 20. septembrī, kanāla TV3 noslēpumainākajā un savdabīgākajā muzikālajā šovā ”Balss maskā”, skatītājiem būs iespēja iepazīties ar sešām jaunām maskām – Mākoni, Aci, Ziedu, Lutausi, Lelli un Aunu. Kas slēpjas zem šīm maskām? Detektīvi šoreiz jau būs gudrāki.

Dalībnieki arī šajā svētdienā izpildīs dziesmas par ballēšanos un dzīves svinēšanu, attiecīgi dziesmas kalpo arī kā pavediens, atklājot vairāk par katra dalībnieka personību.

Vakara garumā uz skatuves kāps trīs dueļi, kuros dalībnieki sacentīsies viens pret otru – Acs pret Lutausi, Auns pret Ziedu un Lelle pret Mākoni. Tos trīs, kuram būs lemts nokļūt uz izbalsošanas svītras, noteica skatītāji klātienē, taču to, kuram būs jāizstājas no turpmākās sacensības, lems šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba – Sipeniece Gavare un Jānis Šipkēvics.

Detektīvi pēc pirmā koncerta jau ir gudrāki, un tiem padomā jau daži knifiņi, kā dziedoņus ”atmaskot’.

Žurnālists un “Radio SWH” vadītājs Jānis Šipkēvics: ”Pilnīgi noteikti nevar uzticēties tām balsīm, kas tur ir, jo visu var sagriezt, frekvences ir ”samudžinātas”, tembri pārforsēti un pēc tā spriest nevar. Kustības – viņi ir iemācīti būt absolūti pretpoli paši sev. Mans vienīgais glābiņš ir pieķerties pie dziesmas un to, kā nabassaiti mēģināt savilkt ar to cilvēku, kas ir maskā, jo dziesmu ir izvēlējies pats dalībnieks!”

Dziedātāja Samanta Tīna: ”Pirmajā raidījumā man likās, kas tas – taču būs viegli atpazīt pēc visām kustībām, izturēšanas uz skatuves, bet nekā! Neko nevar saprast un es jau esmu mazā šokā, kas sekos tālāk!”

Komiķe un “StarFM” raidījuma “Zoopasta” saimniece Baiba Sipeniece – Gavare: ”Es esmu sapratusi, ka šeit neko nevar sagatavoties. Karnevāli tāpēc arī ir domāti, lai cilvēks parādītu savu īsto dabu. Tas ir ārkārtīgi grūti, jo balsi nevar atpazīst. Bet mēs arī trenējamies, jo šis jau ir 2. raidījums un mēs jau esam labākā formā salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu, tādēļ es ceru, ka mums ar laiku kļūs ar vien vieglāk un vieglāk”

Jānis Krīvēns jeb Krivenchy – supergrupas ‘’Singapūras satīns’’ balss: ”Principā es atnāku, mani nogrimē, iebrīfē par visu un tā es gatavojos, es esmu vienkāršs cilvēks. Es trāpu mērķi kā pagāns, vienmēr, vecīt!”

Lai uzzinātu vairāk par dalībniekiem un šova aizkulisēm, šova veidotāji piedāvā īpašo raidījumu ”Bāliņš un Kugrēns spiego maskas” izklaides satura platformā Go3.

Raidījuma laikā Latvijā populārie komiķi – Edgars Bāliņš un Rūdolfs Kugrēns – apvienos spēkus, lai mēģinātu piepildīt neiespējamo misiju – atklātu šova slavenību identitāti.

Tiks pielietotas visdažādākās metodes, vērpti intrigu pavedieni un tīti ap pirkstu arī tie, kuri stājas misijas izpildes ceļā. Šova vadītāja nopratināšana parkā uz soliņa, skatītāju aptaujāšana, vēršanās pēc padoma pie tādām populārām latviešu slavenībām kā Samanta Tīna, Oskars Lepers u.c. un pat ekstrasensu piesaistīšana – vai kāda no šīm metodēm nostrādās un 007 cienīgā misija tiks piepildīta? Skaties raidījumu ekskluzīvi Go3 un uzzini to, par ko citi tikai mēļos!

Skaties šovu ”Balss maskā” jau šo svētdien plkst. 20.00 kanālā TV3 un izklaides platformā Go3!