”Jau skolas laikā kļuvu par mammu.” Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām

14 komentāri
”Jau skolas laikā kļuvu par mammu.” Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Blonde Voyage” dalībnieces Evitas āriene iemieso visu, ko cilvēki mēdz iedomāties, izdzirdot vārdu ”blondīne” – platīna krāsas cirtas, burvīgs augums, perfekts grims, īsi šortiņi un rozā apģērbs. Sarunā ar Skaties.lv Evita atklāj, kā izvēlējusies vispirms veidot ģimeni un tad karjeru, un to, kā ikdienā mēģina lauzt stereotipus par sevi kā dumju un iedomīgu Bārbiju.

24 gadus vecā rīdziniece Evita divus mēnešu pirms ”Blonde Voyage” filmēšanas kļuvusi par precētu sievu. ”Mans vīrs sākumā negribēja laist mani uz šovu, bet viņš ir arī tikpat pozitīvi traks kā es, tāpēc beigās viņš piekāpās un teica – ej!” sarunā ar Skaties.lv smejas izskatīgā blondīne.

Ģimenē aug sešus gadus veca meitiņa Keita. ”Jau skolas laikā kļuvu par mammu, bet par to nekaunos, patiesībā esmu ļoti priecīga. Man ir ļoti patīkami, ka esmu jauna mamma un arī meitiņa priecājas,” neslēpj Evita.

Meitiņa viņai piedzimusi jau skolas laikā, un Evita uzsver – viņa ne brīdi nav jutusi noraidošu attieksmi ne no skolotājiem, ne no sabiedrības. Ar bērniņa tēvu attiecības pajukušas, taču vientuļās mammas loma Evitu ne mirkli nav biedējusi vai apturējusi sapņu īstenošanā.

”Ļoti liels paldies manai mammai – ar viņas atbalstu izdevās pabeigt skolu. Uzreiz pēc skolas sāku strādāt, lai varētu bērniņu uzturēt.

Vairākus gadus cītīgi strādāju, kopā ar mammu audzināju meitiņu. Un tad es satiku savu vīru, un viss kļuva pavisam viegli,” savu stāstu atklāj sirsnīgā gaišmate.

Evita strādājusi par oficianti, kasieri, skaistuma kopšanas industrijā, bet nu viņai ir darbs bankā.

”Neticēju, ka dabūšu šo amatu, bet izdevās. Un, zini, tas man deva atspēriena punktu ceļā uz vēl viena sapņa īstenošanu – vēlos mācīties par juristi,” stāsta šova dalībniece. Jau šovasar viņa plānos iestāties juristos.

Mēdz teikt, ka vispirms jāizveido karjera, un tad laiks ģimenei, un Evita apzinās – viņas dzīvē viss notiek otrādāk. Vispirms izaudzināta meitiņa, nu laiks karjerai!

”Man pat šķiet, ka tā vieglāk. Vispirms nodibināt ģimeni un tad pievērsties karjerai, mācīties. Ja bērns piedzimst agrā jaunībā, cilvēkā ir daudz spēka, un mācības nekur neaizbēgs,” spriež Evita.

Starp citu, ”Blonde Voyage” fani, redzot ielās Evitu, pirms steidziet lūgt pēc selfija, pārliecinieties, ka tā tiešām ir viņa! Evitai ir dvīņumāsa, kura ir ļoti līdzīga izskatā. Un, jā, abas nereti sastopas ar stereotipu – tik skaistas meitenes, tātad dumjas Bārbijas!

”Cenšos sevī apslāpēt to blondīnismu, bet man patīk tā izskatīties, un es neko nevaru darīt. Un ja man iekšā tas ir, es nevaru sevi apslāpēt. Bet žēl, ka cilvēkiem ir tādi stereotipi par ārējo izskatu.

Daudziem šķiet, ka esmu iedomīga. Īstenībā? Kāds sakars!” smejas Evita, kura, starp citu, darbā bankā ieguvusi pārliecību, ka nav ne muļķīte, ne iedomīga komunikācijā ar cilvēkiem.

14 komentāri