Ja vēlaties izvairīties no nesaturēšanas, jātrenē maksts muskulis!

Komentāri

Nu jau kārtējā sarunu šova Sokolovs par seksu galvenā tēma bija sekss un sports. Raidījuma vadītājs no intīmpreču veikala Sexy Style pārstāves centās noskaidrot, ar kādām rotaļlietām ir iespējams trenēt sievietes dzimumorgānus.

Cilvēkam sportojot ir divi labi ieguvumi, kas saistīti ar seksu – izturība un pareizo muskuļu treniņš, jo tad mīlēšanās procesā ir iespējamas patīkamākas sajūtas. Veikalā Sexy Style atrodamas vairākas ierīces, ar kurām sievietes var nostiprināt savu maksts muskulatūru.

Klasika ir maksts lodītes, kas ir ļoti, ļoti sena lieta. Tās ievieto makstī, un muskuļi ir jāsasprindzina. Ja sievietei, ievietojot attiecīgajā vietā, šīs lodītes slīd ārā, tas nozīmē, ka viņai šie muskuļi ir ļoti vāji un uzreiz ir jādara kaut kas lietas labā. Tad vēl ir Ben-Va lodītes, kas ir no stikla, kas nozīmē – tās ir smagākas, un ir paredzētas sievietei, kas jau kādu laiku ir trenējusies. Ja viņa šīs konkrētās lodītes var noturēt savā makstī, tas nozīmē, ka ir padarīts labs darbs un maksts muskuļi ir ļoti labi attīstīti.

Elektrostimulatoram, kas atgādina milzīgu vibratoru, ir iebūvēta īpaša programma, kas saspridzina maksts muskuli, tādējādi to trenējot.

Kāpēc jātrenē vagīna?

Veselības dēļ, jo, kā liecina statistika, ļoti daudzām sievietēm ir urīna nesaturēšana. Arī pēc dzemdībām daudzas jaunās māmiņas sāk par šādām lietām interesēties, jo tad viss ir palicis vaļīgāks, dažādi noslīdējumi un vēl visādas komplikācijas, skaidro Sexy Style pārstāve Elīna. Trešā lieta ir tā, ka makstij ir jābūt rievotai, reljefainai, kas mūsdienās pie sēdoša darba dzīvesveida ir retāk sastopams nekā agrāk.

Arī to var uztrenēt, izmantojot jau iepriekš minētās maksts lodītes vai arī dažādus rokas trenažierus, kas jādara trīs reizes nedēļā pa pusstundai. Brīdī, kad maksts muskulis palicis spēcīgāks, vīrieši to jūt uzreiz – ir kā diena pret nakti.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl