Izvēlētas visas šā gada ”Eirovīzijas” dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu

16 komentāri
Izvēlētas visas šā gada ”Eirovīzijas” dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu
LAURIS VĪKSNE

11. martā pēdējās šā gada ”Eirovīzijas” konkursa dalībvalstis atklājušas māksliniekus un dziesmas, kuras šogad pārstāvēs valsts godu konkursā. Līdz ar to konkursa 41 valstu pārstāvji ir nokomplektēti, un bukmeikeri naski sāk izteikt prognozes par iespējamo rezultātu. Diemžēl Latvijai sākums iezīmējas bēdīgs – pagaidām aptaujās mūsu ”Carousel” ieņem pēdējo vietu.

Lai arī prognozēšana dažādos bukmeikeru kantoros nupat sākusies, jau iezīmējas visai stabils līderis. Ekspertiem šķiet, ka šogad uzvarēs Nīderlande. Valsti konkursā pārstāv Markus Rivas tipa smukulītis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.

Otrā vieta šobrīd tiek prognozēta Krievijas pārstāvim Sergejam Lazarevam, kurš konkursā valsti pārstāvēs atkārtoti. Lazareva dziesmu baudi TE!

Arī trešā vieta šogad tiek prognozēta puisim – Zviedrijas pārstāvim Džonam Lundvikam ar enerģisko hitu ”Too Late For Love”.

Interesanti, ka ekspertiem šķiet, ka šogad konkursā uzvarēs soloizpildītājs – vīrietis ar kādu vienkāršu un jauku deju hitu – tieši šāda veida numuru konkursā šogad ir īpaši daudz, un tie aptaujās tiek visaugstāk vērtēti.

Lai gan vairākas valstis uz konkursu, ietekmējoties no tā, ka pagājušogad uzvaras laurus plūca apalīte, kura uz skatuves tēloja vistu, šogad sūta ērmus, eksperti uzskata, ka neviens no dīvaiņiem šogad ”Eirovīzijā” neuzvarēs.

Drausmāko šī gada konkursa numuru apskati TE!

Bukmeikeri ir pilnībā pārliecināti, ka ”Eirovīzijā” šogad neuzvarēs arī Latvija. Mūsu ”Carousel” iespējamība uzvarēt šobrīd tiek vērtēta ar iespēju, kas mazāka par vienu procentu, un dažādu bukmeikeru kantoru kopvērtējuma tabulā vismaz pagaidām duets ierindojas pēdējā vietā, dalot to ar Gruziju, Sanmarīno, Melnkalni un Serbiju.

Gan Lietuvai, gan Igaunijai bukmeikeri pagaidām prognozē labākus rezultātus, spriežot, ka Lietuvas puisim šogad no Baltijas valstu māksliniekiem varētu veikties vislabāk.

Lietuvas dziesmu noklausies TE!  

Igaunijas dziesmu klausies TE!

Skaties.lv gan atgādina, ka prognozes jau šobrīd mainās un noteikti mainīsies vēl intensīvāk. Prognozēšana ir tik tikko sākusies un tabula nereti apgriežas kājām gaisā maijā, kad konkursanti atrāda iecerētos šovus, sniedz intervijas un steidz naski publicēties.

TOP komentāri

 • Kobra
 • Bitīte
  +15 +12 -3

  Bitīte

  Protams, tas jau bija gaidāms. Tikai tie , kas par šiem balsoja , nesaprot, ka dziesma pilnīgi un galīgi neder šim konkursam. Diemžēl, jau kuro reizi. Un žūriju arī derētu nomainīt , kas šitās dziesmas bīda.?
 • Nop

  Nop

  Tam tāpat nav jēgas, jo,dienas beigās, par savas valsts pārstāvjiiem Eirovīzijā nav iespējams balsot. Viens no Horvātijas šī gada dziesmas autoriem dalās ar dažādām saitēm un topiem, bet daudzi vienkārši sāk ienīst šo dziesmu vēl vairāk. Protams, mēs varētu gudrāk dalīties ar šiem saitiem, nevis izmantot Tviteri, kur daudzi fani ārzemēs šo dalīšanās procesu redz, kas vēlāk ir skaidri redzams visos topos un cilvēki nav stulbi un saprot, ka rezultātu ir grūti nosaukt par patiesu. Manuprāt, šādiem topiem īsti nav nozīmes, jo Eirovīzijas fani ir aptuveni tikai 7% no visiem balsotājiem, pārējie balsotāji priekšnesumus redzēs pirmo reizi. Nedomāju, ka Latvija šogad Eirovīzijā būs pēdējā - žūrijai ir jāatbalsta šī dziesma daudzu iemeslu dēļ, un ar skatuves noformējumu var radīt attiecīgu noskaņu, kas, iespējams, var palīdzēt iegūt skatītāju atbalstu. Šai dziesmai ir iespējami divi varianti - dziesma var tikt pilnīgi aizmirsta vai arī var tikt novērtēta vienkāršība un ir cerības uz augstu vietu finālā - cerams, ka Latvijas delegācija atkal nesačakarēs priekšnesumu (sveicieni Lauras Rizzotto pliekanajam priekšnesumam) un izveidos kaut ko interesantu un īpašu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl