Izvēlējusies vīrieti, kuru neinteresē sievietes. Eglīte komentē Maira ”iznākšanu no skapja”

14 komentāri
Izvēlējusies vīrieti, kuru neinteresē sievietes. Eglīte komentē Maira ”iznākšanu no skapja”
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Jūlija izskaņā ar negaidītu paziņojumu klajā nāca šova ”Piecērt Eglītei!” uzvarētājs Mairis Daiļais Liepiņš – puisis atklāja, ka pēc randiņiem ar Eglīti līdz galam sapratis, ka nav heteroseksuāls. Skaties.lv noskaidroja , kā jūtas Līga Eglīte pēc šāda negaidīta paziņojuma.

Kā Skaties.lv atklāj Eglīte, kura Mairi izvēlējās no 13 puišiem un pavadīja ar viņu romantiskas brīvdienas SPA, visā šajā laikā viņa nav pat nojautusi, ka Mairis nav tradicionāli orientēts.

Maira skaļo paziņojumu lasi TE!

”Nelikās, ka Mairis ir ar citu orientāciju. Kad kopā atpūtāmies SPA, man pat prātā tas neienāca. Pēdējo nedēļu komunicējot, gan bija daži mājieni no Maira puses, taču to, ka viņš nav heteroseksuāls, uzzināju tikai no raksta,” Skaties.lv atklāj Līga.

Meitene uzsver, ka nejūtas aizvainota vai pievilta.

”Nē, manī nav dusmu vai aizvainojuma. Diez vai pats Mairis ir izvēlējies šādu orientāciju. Attiecos pret to neitrāli, pieņemu kā faktu.

Domāju, ka pie mums daudzi šādos gadījumos slēpj to un dzīvo dubultas dzīves.

Mairis ir uzdrošinājies atzīties, kas taču nenāk viegli, man nav tiesību viņam ko pārmest,” uzsver Eglīte.

Lai arī iepazīšanās šovs noslēdzies ar īpatnēju rezultātu – izrādījies, ka viņas izvēlētajam vīrietim nemaz sievietes nepatīk, Līga neuzskata, ka ”Piecērt Eglītei!” būtu izgāzies un nenožēlo dalību avantūrā.

”Cilvēki runā, ka Mairis, piedaloties šovā, ja pašam sievietes nemaz nepatīk, nolaupījis vietu kādam citam. Es tā neuzskatu.

Uzskatu, ka šis tikai pierāda to, ka centība atmaksājas. Citiem vajadzēja vairāk censties, jo iespējas jau bija vienādas.

Šovs bija interesants, un pieteicās tie, kuri uzdrošinājās. Tiem, kuri baidījās, atliek vien tagad sēdēt mājās un kritizēt tos, kuri uzdrošinājās,” spēli par godīgu uzskata Līga.

14 komentāri