Precos ar svešinieku Zaiga un Raimonds šķiras atšķirīgu uzskatu dēļ

10 komentāri
Precos ar svešinieku Zaiga un Raimonds šķiras atšķirīgu uzskatu dēļ
Publicitātes foto

”Esam pārāk atšķirīgi,” attiecības ar Raimondu Valpēteru raksturo šova Precos ar svešinieku dalībniece Zaiga Biģele. Nu kļuvis zināms, ka arī šova cerīgākais pāris nolēmis iet katrs savu ceļu.

Noslēdzoties sociālajam eksperimentam Precos ar svešinieku, viens pāris palika kopā, viešot cerību par kopdzīves turpināšanu ārpus šova. Nu Zaiga apstiprina, ka viņas un Raimonda ceļi šķīrušies.

”Beidzoties projektam, kura noslēgumā teicām jāvārdu, vēlējāmies mēģināt turpināt veidot attiecības. Taču pēc projekta noslēguma mūsu pārāk atšķirīgie uzskati par dzīvi un vērtībām traucēja veidot kopdzīvi, kā rezultātā pieņēmām lēmumu doties katram savu ceļu.

Jau projekta laikā mūsu attiecībās radās lielas problēmas, kuras ietekmēja attiecību gaitu, un šīs problēmas nevarējām atrisināt, arī beidzoties filmēšanai,” portālam Skaties.lv klāsta Zaiga.

Kā zināms, ka šova laikā visiem trīs pāriem tika piedāvāta profesionāļu konsultācija attiecību veidošanas jautājumos. Zaigas un Raimonda gadījumā tas tomēr nav līdzējis nolīdzināt negludumus un veidot harmonisku kopdzīvi.

”Attiecību laikā, ejot uz konsultācijām pie ekspertiem, tika nevis analizēta problēma, kura ir radusies mūsu starpā, bet vairāk akcentēts, ka mums ir jābūt kopā, jāveido attiecības, bet pati problēma netika iztirzāta. Iespējams, ka mums pie ekspertiem vajadzēja doties biežāk, bet – ja vien pārī abi to vēlas un abi ir gatavi ar sevi strādāt un ko mainīt,” norāda Zaiga.

”Es domāju, ka, satiekot Raimondu citos apstākļos, mēs, visticamāk, netiktu tālāk par viena vakara sarunu,” jautāta, vai reālajā dzīvē viņa ar Raimondu būtu nodibinājusi attiecības. ”Katram ir savi dzīves uzskati, skatījums uz lietām, nākotnes plāniem, attieksmi pret dzīvi. Tas viss kopumā mūsu turpmākās tikšanās padarītu neiespējamas, jo esam pārāk atšķirīgi. Kā es vienmēr saku, visu vajag darīt ar mīlestību, pēc dvēseles aicinājuma, ja tā nav, nevajag!” pārdomās par iespējamo kopdzīvi ar Raimondu dalās Zaiga.

Pats Raimonds sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj, ka par šķiršanās iemeslu bijusi arī abpusēja neapmierinātība ar ārējo izskatu un ”daudz citu lietu”. ”Attiecībās bija vairāk mīnusu nekā plusu. Pie šā secinājuma nonācām pašā šova izskaņā. Tāpēc arī neesam kopā,” viņš īsi paskaidro.

10 komentāri