64 komentāri
Izšķīries ”Patiesības spoguļa” skaistais Dzērumu pāris; Mārtiņš uz visiem laikiem aizgājis no Lauras
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

19. maijs nāk ar skumjām ziņām visiem ”Patiesības spoguļa” faniem. Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem ceturtdienas vakarā savācis savas mantiņas un izvācies no sava un draudzenes Lauras Amolas dzīvokļa Iļģuciemā, uz visiem laikiem pieliekot punktu šim mīlasstāstam.

”Neko sīkāk komentēt nevēlos, bet, jā, tas ir noticis. Esmu aizgājis no Lauras,” Skaties.lv apstiprina Mārtiņš.

Puisis neslēpj, ka jūtas smagi – šķiršanās no meitenes, protams, sāpot. Tajā pašā laikā Mārtiņš apzinās, ka šīm attiecībām nav nākotnes.

“Esmu aizvēris šīs durvis, bet ticu, ka tagad man atvērsies citas, labākas. Man, protams, sāp, taču jādzīvo tālāk,” apņēmības pilns sakārtot dzīvi nu jau bez Lauras ir Mārtiņš.

Lauru un Mārtiņu Latvija iepazina kā ”Patiesības spoguļa” zvaigznes, kuri nebaidījās atklāt Latvijai savu skarbo stāstu. Lasi šeit!

Pēc šova nofilmēšanas abi devās pelnīt naudu kāzām uz Nīderlandi, taču diemžēl palika pie sasistas siles un bija spiesti lūgt faniem palīdzību, lai atgrieztos mājās. Kas notika Nīderlandē? Lasi šeit!

Foto: pārīša pārvērtības

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība

TOP komentāri

 • Keity
  +18 +17 -1

  Keity

  Meitene mīļā, Tu esi tik jauna, lūdzu, dari kaut ko ar savu ķermeni! Tie kas mēģina iestāstīt, ka tās ir skaistas formas, tie ir pēdējie liekuļi! Skaisti varbūt vēl sievietei ir lieki plus minus 5 kg, bet ne jau sieviete, kas kā bumba veļas pār kalnu!
 • nevar
  +16 +14 -2

  nevar

  nevienu nekur novest. viss ir mūsu pašu galviņās. nevaig savu nolaidību novelt uz citiem!!!!
 • :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl