Izmaiņas augumā! Misters Tomass jeb Džūlija Vanga izpārdod garderobi

1 komentārs
Izmaiņas augumā! Misters Tomass jeb Džūlija Vanga izpārdod garderobi
INSTAGRAM

Populārajā Krievijas šovā ”Ekstrasensu cīņas” iepazinām rīdzinieci Džūliju Vangu, kura gadu laikā pārcēlusies uz ārzemēm un paziņojusi, ka ir vīrietis, ne sieviete. Nu šova zvaigzne izpārdod savu moderno garderobi!

Sociālajos tīklos jaunākā informācija liecina, ka misters Tomass jūtas lieliski un šajā pasaulē grūtajā laikā pilnveidojas un aug.

Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis

Misters Tomass jeb Džūlija Vanga izrāda savu vīrišķo torsu

Augšana ir ne tikai garīga, bet arī fiziska, izrādās gada laikā šova zvaigzne paaugusies par veseliem piecpadsmit centimetriem – kā tas iespējams jau pieaugušā vecumā? Tomass nepaskaidro.

Tieši auguma izmaiņu dēļ tiek izpārdota slavenības elegantā garderobe.

Ikviens var apskatīt pārdošanā izliktās lietas un tās iegādāties.

Tomass paziņo, ka vairums apģērbu un apavu ir vilkti vien pāris reizes uz kādu no foto sesijām, ir arī pilnībā jauni apģērbi.

Par apģērbiem, kuri radījuši interesi, jāraksta vēstulē un tiks nosūtīta papildu informācija, kā arī cena.

Atgādinām, ka slavenība sirgst ar Morisa sindromu. Morisa sindroms ir iedzimta vīriešu slimība ar ”XY” hromosomu kopumu. Cilvēks ar šādu diagnozi izskatās kā sieviete, bet, vadoties no ģenētikas rādītājiem, ir vīrietis.

Misters Tomass jeb ekstrasense Džūlija Vanga pēdējo trīs gadu laikā pārcietusi desmit operācijas

View this post on Instagram

⠀ ⠀ Вы часто спрашивали, как дела у Томаса. Рассказываем. У него все хорошо — растёт над собой, в буквальном смысле слова — аж на 15 см роста. В связи с этим Томас вынужден в очередной раз менять гардероб, поэтому объявляем вещевую распродажу открытой! ⠀ ⠀ Многие вещи не были надеты вообще( новые) или всего один-два раза для фото. Цены на всю одежду совершенно доступные, от слова очень, поскольку ему они просто не нужны.⠀ Условия простые — вы выбираете, пишете в директ, телеграм или сообщения вк. Мы пишем размер, возможно, длину в сантиметрах и отправляем посылку. Доставка службой ЕМС. ⠀ ⠀ Пишите в Директ мы пошлём ссылку на все фото вещей . Новых фото Томаса у нас нет, поэтому старое. ⠀ #Томас #vxv #Thomas

A post shared by Thomas Winsor-Newton (@thomas__winsor) on

1 komentārs