Izlemts! Latviju nākamā gada ”Eirovīzijā” pārstāvēs Samanta Tīna

29 komentāri
Izlemts! Latviju nākamā gada ”Eirovīzijā” pārstāvēs Samanta Tīna
LTV / INA KRONBERGA

Samantai Tīnai, kura ar dziesmu ”Still breathing” uzvarēja konkursa atlasē šogad, būs iespēja startēt uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves. Pieņemts lēmums, ka Samanta, tiesa, ar citu dziesmu, Latviju konkursā pārstāvēs nākamgad. Saņemot šos jaunumus, dziedātāja izplūda laimes asarās.

”Ak Dievs, cik skaisti! Tiešām? Ārprāts, tik jauki! Es tevi varētu sabučot un apķert ar tādu pašu entuziasmu kā es to izdarīju uz ”Supernovas” skatuves, bet nedrīkst,” prieka asaras sarunā ar Tomu Grēviņu nespēja slēpt Samanta.

Viņš Samantai pavēstīja labo ziņu LTV raidījuma ”Eirovīzija. Studijā Samanta Tīna” filmēšanā, tieši pirms šī gada ”Eirovīzijas” koncerta par godu māksliniekiem, kuriem šogad būtu jāpiedalās.

Jau vēstīts, ka starptautiskais ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss tika atcelts ”Covid-19” pandēmijas dēļ. Tam vajadzēja notikt Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Nīderlandes valdība vēl neprognozē masu pasākumu atsākšanas laiku, tomēr ir izskanējušas ziņas, ka nākamā gada konkurss, iespējams, varētu notikt Roterdamā. Šobrīd dalību nākamā gada konkursā, ieskaitot Latviju,  apstiprinājušas 23 valstis, savukārt no šīm valstīm 2020. gada nacionālo atlašu uzvarētājus dalībai 2021. gada konkursā izvirzījušas 15.

Eirovīzijas noteikumi nosaka, ka dziesma, ar ko izpildītājs piedalīsies 2021. gada konkursā, nevar būt tā pati, ar ko bija plānots pārstāvēt valsti šogad. Noteikumi nosaka, ka dziesma, kas piedalīsies nākamā gada konkursā, nedrīkst publiski izskanēt ātrāk par 2020. gada 1. septembri. Tas nozīmē to, ka 2021. gada konkursā Samanta nevarēs piedalīties ar dziesmu ”Still breathing”.

Šobrīd notiek plānošanas process un,  apspriežoties arī ar Samantu Tīnu, jaunajā televīzijas sezonā tiks meklēti risinājumi tam, kā atrast dziesmu, ar ko Samanta nākamgad varētu aizraut Eiropu.