Zināmi Izklausies redzēts finālisti – skaties košākos brīžus no šova pusfināla!

12 komentāri
Zināmi Izklausies redzēts finālisti – skaties košākos brīžus no šova pusfināla!
TV3 publicitātes foto

Svētdienas vakarā TV3 skatītājus kārtējo reizi pārsteidza Izklausies redzēts 2. sezonas dalībnieki. Pusfinālā vislielāko balsu skaitu saņēma Antra Stafecka, otrajā vietā ierindojot Elzu Rozentālu, bet trešajā – Ati Zviedri. Izklausies redzēts pusfinālā noskaidrojās šova finālisti, kuri visu nedēļu rūpīgi gatavosies, lai turpinātu cīņu par galveno balvu fināla raidījumā šo svētdien.

Lai arī šova finālā redzēsim visus dalībniekus, par galveno balvu – 5000 eiro labdarības projektam – cīnīsies tikai četri. Fināla dalībniekus noteica žūrijas un dalībnieku balsojumu kopvērtējums līdzšinējos 9. raidījumos, par galveno balvu nākamsvētdien cīnīsies Kristaps Rasims, Antra Stafecka, Elza Rozentāle un Ieva Pļavniece, pārējie dalībnieki šova finālā piedalīsies kā viesmākslinieki.

Aktīva cīņa visa šova garumā bija interneta balsojumā. Portālā Skaties.lv katru nedēļu skatītāji varēja balsot par savu simpātiju. Internetā balsot būs iespējams arī fināla laikā, un īpašā skatītāju simpātija saņems dāvanu karti ceļojumam uz sevis izvēlētu galamērķi.

To, kurš savam labdarības projektam saņems 5000 eiro, jau svētdien, 29. novembrī, noteiks skatītāji! Šova laikā ikvienam būs iespēja balsot par savu favorītu, zvanot pa ēterā norādītajiem tālruņa numuriem.

Kam finālisti vēlas ziedot šova iegūto naudas balvu?

Kristaps Rasims uzvaras gadījumā savu iegūto naudas balvu ziedos Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļai.

Elza Rozentāle uzvaras gadījumā savu naudas balvu ziedos bērniem, kuri dzīves apstākļu dēļ nevar atļauties apmeklēt mūzikas/mākslas skolu. Konkrēti – viņas dzimtās puses Vecumnieku novada Vecumnieku Mūzikas un Mākslas skolai.

Ieva Pļavniece uzvaras gadījumā ziedos savu naudas balvu Līču dzīvnieku patversmei Ulubele.

Antra Stafecka uzvaras gadījumā ziedos savu naudas balvu Ogres Mūzikas skolai, lai varētu veidot mācību programmu, kas būtu paredzēta bērniem ar kustību traucējumiem un īpašām vajadzībām! Bērniem tur būtu iespēja apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli, piemēram, bungas, ģitāru, kā arī, protams, dziedāšanu!

VIDEO: Antra Stafecka pārsteidz ar akrobātiskiem trikiem

12 komentāri