2 komentāri

Šā vakara “Izklausies redzēts” zvaigžņu plejādi papildina viens no slavenākajiem 20. gadsimta amerikāņu dziedātājiem, kurš iespaidojis miljonus ar savu izpildījumu. Frenka Sinatras lomā šovakar Latvijas Nacionālās operas un baleta tenors Juris Jope.

Jopem bija ielozēts viens no neskaitāmajiem Sinatras hitiem “My Way”, ar ko aizkustināja visas dāmas un, iespējams, arī kādu kungu Rīgas kinostudijā.

TOP komentāri

  • Liena Stepanova
  • @Neverevernow
    0 0 0

    @Neverevernow

    Balss reizēm Elvisa intonācijās, taču tēls tiešām 'garām'- runciski aptaukojies pašapmierināts tipiņš.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl