Komentāri

Klāt sestā kanāla TV3 pārvērtību šova “Izklausies redzēts” sērija, kurā atkal vaigā varēsim redzēt pasaulē un Latvijā slavenus mūziķus, kuru tēlos iejutīsies astoņi lieliski pašmāju mākslinieki.

Vai dziedošajam improvizatoram Naurim Brikmanim beidzot izdosies izcīnīt pirmo uzvaru? Līdz šim vairākkārt izdevies ielauzties pirmajā trijniekā, bet vienmēr kaut kā nedaudz pietrūcis. Kura no dāmām spēs izcīnīt savu otro panākumu šajā sezonā?

To un daudz ko citu skaties jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20.00.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl